Dünyanın Dört Biryanından Gelen Turistler At Binmek İçin Soluğu At Çiftliğinde Alıyor

Diş teli fiyatı

Başta Dubai, Katar ve Kuvvet olmak üzere dünyanın dört biryanından gelen turistler at binmek için soluğu at çiftliğinde alıyor.

Açıklama yok.

Bugüne kadar sosyal sorumluluk projeleriyle isminden söz ettiren Atlıtur, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri de ağırlamaya devam ediyor. Ülkemizi ziyarete gelen turist kadınların at binmeye meraklı olduğunu dile getiren Atlıtur Sağlık Spor Doğal Yaşam Derneği Başkanı Alp Arslan, ‘Gümüş dere plajnda 1,Gümüşdere Köyü içinde 1 ve Kapadokya’da 1 olmak üzere 3 tescilli markalı çitliğimiz bulunuyor. Her gün 20 kişilik kadromuzla bir çok yabancı turisti ağırlıyoruz. Özellikle kadın turistlerin at binme merağı var. Kar kış demeden sahilde seyislerimiz turist kadınlara at binmeyi öğretiyor.

Açıklama yok.

Hatta bazı turistler atla denizin içinde fotoğraflar çektiriyor’ dedi.

Açıklama yok.

SOSYSAL SORUMLULUK PROJELERİNE AĞIRLIK VERİYORUZ

Açıklama yok.

Dernek olarak sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık verdiklerini belirten Alp Arslan, ’Şehit ve Gazi ailelerinin çocukları için turlar düzenliyoruz. Onları mutlu etmekten inanılmaz mutluluk duyuyoruz. Sarıyer Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz At binmeyen çocuk kalmasın projesiyle ata sporumuz atı çocuklara sevdirmek istiyoruz. Bu tür projelerimizi genişleteceğiz’ diye konuştu.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS BOŞLARI KOYSAM”A BÜYÜK…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün