Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Türkiye Cumhuriyeti TSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı arasında oynanan lig maçını izledi

Diş teli fiyatı

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Türkiye Cumhuriyeti TSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı arasında oynanan lig maçını izledi

“Engelli vatandaşların her türlü etkinliğine önem veriyoruz”
facebook sharing buttontwitter sharing buttonlinkedin sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Vakıflar Spor ile Türkiye Cumhuriyeti TSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı TSK Rehabilitasyon Merkezi Spor Takımı arasında oynanan lig maçını izledi.

Böylesine anlamlı ve hayırlı bir etkinlikte bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar; bizim yaşam felsefemizin, Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte bu coğrafyada varlığımızı sürdürmek olduğunu söyledi. Sosyal hayatta engelli vatandaşların her türlü etkinliğine önem verdiğini belirten Cumhurbaşkanı Tatar, TSK’ya çeşitli vazifelerde bulunan sporcuların, bu güzel etkinlikte bir arada olmasının mutluluk kaynağı olduğunu dile getirerek sporculara hediyeler verdi ve her iki takıma da başarılar diledi.

Maçı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın yanı sıra Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Zorlu Topaloğlu ve Vakıflar İdaresi Başkanı Prof. Dr. İbrahim Benter de izledi.

 

kaynak:https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-ersin-tatar-kktc-tekerlekli-sandalye-basketbol-takimi-ile-turkiye-9467

 

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Soner Arıca’dan yeni…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün