Çöp Adam 18. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Tamer Peri’nin Mahzende Olmadığını Öğreniyor!

Star Tv’nin beğenilen dizisi Çöp Adam, 18. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tamer, camlarını kırdığı restoranı elli milyon karşılığında satın alır. Berrin, Tamer’in çok değiştiğini fark eder. Seko Berrin’e, Tamer’le ilgili hala umudu olup olmadığını sorar. O sırada Aysel onları duyar ve Seko’nun Berrin’e karşı hisleri olduğunu öğrenir. Peri, hekim hanıma gidip annesini öldürmemek için kendisine pürüz olmasına yardım etmesini ister. Annesinin şirkete geldiğini öğrenen İpek onu bulur. Hem de Bülent’le birlikte birebir evde… Çöp Adam 18. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Tamer, Peri’nin mahzende olmadığını öğreniyor.

Tamer Peri’nin Mahzende Olmadığını Öğreniyor!

Çöp Adam 18. kısım 2. fragmanında; Ahu, Peri’nin konuşmalarından sonra kendisini kaybediyor. Berrin Peri’ye ailesinden uzak durmasını söyleyince ipler kopuyor. Peri Berrin’i boğazlıyor. Meryem Peri’ye, Berrin’in ondan şikayetçi olacağını söylüyor. Peri Tamer’den, kendisini mahzene kapatmasını istiyor. Oda mecburen bunu yapıyor. Daha sonra Tamer, Peri’nin mahzende olmadığını oradan gittiğini öğreniyor.

İşte Çöp Adam 18. kısım 2. fragmanı…

ÇÖP ADAM 17. KISIM ÖZETİ!

Tamer Peri’nin, hakikaten yardım alması gerektiğini anlayıp onu doktora götürmeyi başarır. Hekim hanım, Peri’nin yaşadığı travmaları konuşup rahatlaması gerektiğini anlar. Öncelikle onun inancını sağlayıp zorlamadan ona verdiği ilacı içmesini sağlar. Tamer, Peri’yi konuta götürüp yatırır. Ona, başından ayrılmayacağını söyler. Peri, ilacı içtikten sonra derin bir uykuya dalar.

Aysel, Bülent’in Funda’nın odasında kaldığını öğrenip onu işten kovar. Tamer, kimsenin işten çıkarılmadığını söyleyip herkesi işine gönderir. Bülent, Funda’yı tehdit edince oda gidip Dilber’in telefonundan o adama bildiri yazıp çağırdığını Meryem’e anlatır.

Durumu öğrenen Tamer, babasını konuttan kovar. Aysel ise, onunla gitmez. Tamer annesine, katiyetle Bülent’e para göndermesini istemediğini söyler. Ahu’nun kendisini Cenk’le aldattığını öğrenen Selim, karısına değil bu işe alet olan Berrin’e çok kırılır ve orayı terk eder.

Berrin, evvelce yaşadıkları konutu kiralamak ister. Mesken sahibinin kefil istemesi üzerine Seko’yu arar. Beko’da, kefil olmayı kabul eder. Tamer, durumu öğrenince Berrin’e bir yalı satın almak ister. Fakat Berrin, bu teklifi kabul etmez. Milyonluk iş kaybeden Tamer, durumu düzeltmek için müşterileriyle görüşme yemeğine çıkar.

Peri Tamer’in, bir bayanla yemeğe çıktığını öğrenince orayı basar. Tamer, restorandan kovulunca çocukluğu aklına gelir ve Peri ile birlikte oradan dışarı çıkar. Daha sonra eline aldığı taşla restoranın camlarını aşağı indirir.

Çöp Adam 18. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Peri Hekimden Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS ÖZGÜVEN GRUP YÖNETİM…
Google Haberler