Cep telefonundan wifi şifresi kırmak mümkün!.

Yıllardır herkesin merak ettiği bir konu olan komşunun yada yakındaki bir modemin wifi şifresini bilmeden o modeme bağlanabilir miyiz? Bilgisayar ortamlarında özellikle linux işletim sistemi ile wifi şifrelerini kırmak mümkündü artık günümüzde cep telefonlarının kullanımı yaygınlaştığı için bu soru cep telefonundan wifi şifre kırmak gibi bir soruya dönüştü!.

Sizin için bu soruyu derinlemesine araştıran ve kaynakları sunan 16 yaşında yayın hayatına devam eden https://aktuel.net cep telefonundan wifi şifresini kırabileceğiniz uygulamaları derledi ve yayınladı. Büyük bir ilgi gören bu yazı kısa zamanda binlerce okunma aldı ve popülerliğini arttırmaya devam ediyor!. Sizde vakit kaybetmeden bir çok konu ile birlikte bu yazıları okuyabilir ve yorum yaparak fikirlerinizi sunabileceğiniz gibi sorunlarınız hakkındada destekler alabilirsiniz!.

Android ve İOS Mobil Wifi Şifre Kırma Programları!.

Wifi Kırma ile instagramMobil cihazlar oldukça kullanımı artan ve her yeni modeli çıktığında sanki çok büyük bir ihtiyaçmış gibi satın alınan bir ürün haline geldi. Oysa bizim için araç olan bu cep telefonu her zaman öyle kalmalıydı, hâlâ araç olarak görenler ve bu teknoloji ürünleri ile amaçlarını gerçekleştirmeye çalışanlar için sunulan wifi şifre kırma uygulamları android ve ios marketlerde ücretli ve ücretsiz seçenekleri ile indirilmeye hazır bekliyor.

Aktüel’in yayınladığı ve tanıtımını yaptığı bu uygulamaları üst taraftaki linkten bulabilirsiniz. Bu uygulamalar hakkında yaşadığınız sorunları veya sormak istediklerinizi konuya yorum yaparak sorabilirsiniz!.

Bir çok alternatif programı bulunan ve oldukça büyük bir kitleye hitap eden bu cep telefonu ile wifi şifre kırma etkili bir şekilde bir çok kişiye internet sunması nedeniyle büyük ilgi görüyor. Popüler bir şekilde kullanılan ve özellikle android markette bütün cep telefonlarına uyumlu şekilde çalışan bu programlar milyonlarca indirmeye çıkmış durumda!.

Bilgi: Android cep telefonu wifi kırma uygulamaları sayısı ios’a göre çok daha fazladır!.

Soru ve sorunlarınızı yorum yaparak bize bildirebilirsiniz!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS | Urfa Haber | İş dünyası operasyonel…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün