Boya Sökücü Jel

Zeminlere bulaşan boyalar, boyadan kaynaklı olarak ya da zeminin malzemesinden dolayı oldukça zor temizlenen maddelerdir.

Diş teli fiyatı

Teknolojinin gelişimi ile birlikte üretilen boya sökücü jel ürünü, zemin fark etmeksizin boya kalıtılarını kolaylıkla temizler. Boya sökücü jeller boyanın yanı sıra astar ve vernik gibi maddelerin metal, ahşap, duvar, beton ve alçı gibi zeminlerden kolaylıkla çıkarılması sağlar. Boya sökücüler, birçok farklı çeşitte kullanıcısının karşısına çıkmış olsa da boya sökücü jel öncelikli seçimlerin başında gelir.

Boya Sökücü Jel Nasıl Kullanılır?

Boya sökücü jel kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Boyası çıkarılacak olan zeminin üzerine bir kat olarak dökülen boya sökücü jel, boyanın içerisine işlemesi için ortalama 30 dakika beklemeye alınır. Uygulama sırasında daha iyi sonuçlar elde edilebilmesi için zeminin üzeri gazete kağıdı kapatılması önerilir. Bekleme süresinin ardından boyaların tamanlamı ile çıkmaması durumunda, bir kat daha boya sökücü uygulanabilir. Yumuşayan ve kalkan boyalar spatula yardımı ile zeminden kazınabilir. Boya sökücü jel alımlarınızda  sağlığınız için https://www.sanayiden.com/jel-boya-sokucu  adresinden kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Polikistik Over Sendromu…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün