Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bim 26 Ekim aktüel ürünlerindeki o ürün beyin yakacak!

Bim aktüel 19 Ekim kataloğunda yer alan satranç takımı hem oynayanı hem izleyeni strese sokuyor. Beyinlerin yanacağı ve zekaların konuşacağı satranç takımı çok uygun bir fiyata mağazalara giriş yaptı.

Bim 26 Ekim aktüel ürünlerindeki o ürün beyin yakacak!

Her hafta birbirinden renkli ürünleri aktüel kataloglarına taşıyan Bim aktüel ürünlerinde bu hafta yine oldukça ilginç ürünler var. İlginç diyoruz ama her hafta genelde her evin ihtiyacı olan ürünler raflara inmiş oluyor. Bu hafta en çok satılan ürünler arasında elbette buharlı ütü var. 150 liranın altında fiyata sahip olan ütüyü isterseniz kendinize alın, isterseniz de doların fırladığı bu zamanlarda ev alan arkadaşlarınıza ev hediyesi alın. Bu hediye her evde unutulan bir şeyi tamamlamış olacaktır.

SATRANÇ TAKIMI ÇOK UCUZA GİDİYOR

Beyni çalıştıran ve genelde her ortaokul ve lisede aktif olarak oynanan satranç oyununu artık sizde evlerinize taşıyabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de ev ahalisi ile oynayabileceğiniz satranç takımının Cuma gününden itibaren mağazalara geldiğini söyleyelim. Kutunun içerisinde sizleri hazır bekleyen satranç takımının her eve lazım olduğunu düşünüyoruz çünkü çocukların internet yerine bu tür strateji oyunlarına alışması gerekiyor.

HAYATTA SÜREKLİ KARŞINIZA ÇIKACAK

Satranç oynarken oyunu kazanmak için birçok önemli taşı kaybettiğiniz oluyor. Birisini yenmek için en önemli taş veziri bazen karşınızdaki oyuncuya kaptırmanız gerekebilir. Karşınızdaki oyuncu çok önemli bir taş kaybettiğini sanıyorken siz sadece kale ve at ile mat yapma şansını elde edebilirsiniz. Satranç oynayan insanların en büyük farkı budur çünkü hayatımızda sürekli olarak karşımıza bu tür durumlar çıkacak ve seçim yapmak zorunda kalacağız. Eğer sizde daha önce hiç satranç oynamadıysanız Bim aktüel kataloğunda yer alan ve bu Cuma günü satışa çıkan satranç takımını 15.90 TL karşılığında satın alın.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Diş Teli Fiyatları | Wifi Şifre Kırma
| SSD VDS | Urfa Haber | > Ülkemizde her yıl…
Google Haberler