Bim aktüel ürünleri gençlerin ilgi odağı oldu

Bim aktüel ürünlerine son zamanlarda teknolojik aygıtlar geliyor. Apple ürünlerinden cep telefonlarına, ucuz ev gereçlerinden günlük hayatta kullanılmak üzere üretilmiş birçok araç ve gereç ekonomik fiyatlara satılıyor. Milyonlarca genç ise bu ürünleri günün erken saatlerinde satın alıyor.

Türkiye’de geniş bir pazara sahip olan market zincirlerinden olan Bim marketlerinde artık çok ilginç kampanyalarla karşı karşıya kalıyoruz. En çok karışımıza çıkan ürünler arasında ise genelde teknolojik ürünler oluyor. Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan orijinal Apple ürünlerinin satışları neredeyse 1 saat içerisinde bitti. Bugünlerde ise genelde taşınabilir şarj cihazı, oyun bilgisayarları ve diğer teknolojik aygıtlar satışa çıkıyor. Bu cihazlar arasında ise genelde 2 yıllık garanti tüketicinin hizmetine sunuluyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Bim’de mağaza sınırlaması yok. Bazı sokaklarda birden fazla mağaza var ve marka her geçen gün büyümeye ve yeni mağazalar açmaya devam ediyor.

GENÇ GİRİŞİMCİLER YOĞUN TAKİP EDİYORLAR

Ürün ihtiyacı olan alıyor ama ürün ihtiyacı olmayan binlerce genç girişimci Bim marketlerinden ürün stoklamaya devam ediyor. Birçok telefon tamiri yapan ve serbest girişimci olan gençler ucuza aldıkları marka ürünleri internetten satışa çıkarıyor. İnternetin yanında kendi dükkanlarını açan birçok genç var ki bu gençler artık sadece Bim değil birçok marketin aktüel kataloglarını takip ediyorlar. Böylece ucuza aldıkları onlarca veya yüzlerce ürünü toplu olarak satışa çıkarıyorlar. Hem kar ediyorlar hem de serbestçe kazanç elde ediyorlar.

TÜRKİYE’DE BİNLERCE MAĞAZASI VAR

Bim şuan birçok yerde mağazalarını çoğaltma kararı aldı. Her mahallede en az bir tane Bim var ama bazı yerlerde sokaklarda bile birden fazla yer var. Eğer sizde bu tarz bir girişimcilik yapacaksanız yada diğer türlü ihtiyaç için ürün alacaksanız her nerede yaşıyorsanız yaşayın kesinlikle ekonomik ve kaliteli ürünler alabilirsiniz. Teknolojinin el yaktığı bu dönemlerde bu tarz marketler özellikle gençler için kaçış noktası oluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
1 Eylül 2018

Avatar
Ali Oruçlu
İstanbul Üniversitesi öğrencisi olan Ali Oruçlu'nun profesyonel bir gazeteci olmak istiyor. Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra bünyemizde çalışmak istiyor. Futbol oynamayı çok seviyor ve amatör bir takımda kalecilik yapıyor.

Bir cevap yazın