Bim Aktüel 3 Mayıs 2019 Gelecek Ürünler Listesi Yayınlandı

Sizlerin merakla beklediği yepyeni aktüel kataloğu yayınlandı ve içerisinde onlarca çeşit indirimli ürün bulunuyor. Bu ürünleri sizlere tek tek tanıtıp hangilerinin piyasanın oldukça altına fiyatlara satıldığını ve alınabilir oldukları anlatacağız. Bim 3 Mayıs 2019 aktüel kataloğunun yayınlanan güncel listesinde hangi ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu ve bu ürünlerin teknik özelliklerini bir bir sizlere tanıtacağız. Öncelikle diğer yayınlanan Bim aktüel , Şok aktüel , A101 aktüel gelecek ürünler listelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Diğer makalelerimizde yine sizlere bu marketlere gelecek ürünleri bir bir anlatıp tanıttık.

A101 Aktüel 2 Mayıs 2019 Gelecek Ürünler Listesi Yayınlandı

     

                Bim Aktüel Mayıs 2019 Kataloğu Yayınlandı

Sizlere bu haftanın ürünleri tanıtmadan önce yeni yayınlayan bu aktüel kataloğu ile ilgili bilgiler vereceğiz. Mayıs ayının yayınlanan ilk kataloğu olması yüzünden oldukça önem verilen bu ürünlerin kalitesi ve fiyatları sizleri oldukça şaşırtacak. Ev hanımlarının neredeyse tüm ihtiyaçlarını bu katalog üzerinde birleştiren Bim mağazaları gerçekten özenli bir Bim 3 Mayıs 2019 kataloğu ortaya çıkarmış.

Uzun süredir beklediğiniz ve çok istediğiniz bir çok ürünün bu yeni yayınlanan Mayıs 2019 kataloğunda yerini aldığını göreceksiniz. Sizlerin ev ekonomisine en çok ihtiyaç duyduğunuz bu dönemlerde böylesine kaliteli markaların ürünlerini bu fiyatlara bulabilmeniz açısından oldukça önemli ve değerli gibi gözüküyor.

             

                  Bim Mayıs 2019 Kataloğu Küçük Ev Aletleri Listesi

Ev hanımlarına özel bir katalog olduğunu daha önce belirtmiştik ve hoşlarına gidecek bir çok ürün olduğunu söylemiştik. Bim aktüel ürünler kataloğu bu hafta sizlere hangi ürünleri getirmiş onları birer birer tanıtıp hangi özelliklere ve fiyatlara sahip olduklarını belirteceğiz.

PHILIPS marka ürünleri daha önceden kullandıysanız eğer ne kadar güzel bir performansa ve kaliteye sahip olduklarını bilirsiniz. Sizler için bu hafta yepyeni bir PHILIPS Buharlı Ütü Bim marketlere geliyor. Eşsiz tasarımı ve uzun ömürlü kalitesi oldukça cazip fiyatıyla sizleri oldukça şaşırtacak bir ürün olacağı için ilk önce bu ütüyü tanıtacağız. Bu ürünün özellikleri ise ;

 • 140 gr şok buhar
 • Dikey buhar çıkışı
 • Su damlatmama özelliği
 • Sürekli buhar çıkışı 40 gr / dak.
 • 300 ml su tankı kapasitesi
 • 2 yıl firma garantisi
 • Garanti World ve Yapı Kredi kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit

Yukarıdaki özelliklere bakarsak bu ürünün fiyatının oldukça yüksek olabileceğini düşünebilirsiniz ama bu ürünün sadece 149.90 TL gibi oldukça ucuz bir fiyata Bim mağazalarına geliyor. Ütü almayı düşünürseniz eğer bakacağınız bir kaç özelliği bulunuyor. Bunların başında siz ütü yaparken sürekli su damlatması oldukça can sıkabiliyor ama bu ürünün su damlatmamaya karşı özelliği bulunuyor. Ayrıca sürekli buhar çıkışı en kırışık kıyafetlerinizi bile oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ütüleyebileceksiniz. Şok buhar özelliği istediğiniz zaman kıyafetlerinize buhar püskürterek kolayca ütülenmesini sağlayacaksınız.

Bim 3 Mayıs 2019 aktüel ürünler kataloğunun bir diğer göze çarpan ürünü ise yıllardır hanımların ihtiyacı olan küçük ev aletlerini üreten ve bu konuda oldukça ilerlemiş olan Fakir markasının Blender Robot Seti , bu markanın daha önce ürünlerini kullandıysanız eğer kalitesinden şüpheniz yoktur. İşte sizlere bu markanın en güzel ürünlerinden biri yanıbaşınıza kadar geliyor.Bu ürünün özellikleri ise ;

 • 1100 Watt , 2 farklı hız ayarı
 • Paslanmaz çelik çırpma ve bıçak ekipmanları
 • Dilimleme fonksiyonu

Bu ürünün fiyatını merak ediyorsanız eğer 129.90 TL gibi oldukça uygun bir fiyata sizleri bekliyor.

                                  Bim Aktüel Kişisel Bakım Ürünleri

Sizlere bir kaç parça küçük ev aletleri eşyasını tanıttık şimdi ise her daim ihtiyacınız olan bir kaç parça kişisel bakım eşyasını tanıtacağız. Hem kadınların hemde erkeklerin oldukça sık kullandığı ve her evde olması gereken bir eşya olan saç kurutma makinesi ile başlayacağız. Yeni yayınlanan Bim aktüel kataloğundaki ürünlerin hepsinin markası oldukça kaliteli ve bilindik markalar bu gerçekten büyük başarı çünkü bu tarz ürünlerin fiyatları alışveriş sitelerinde bile oldukça yüksek fiyatlara satılıyor. Ama Bim aktüel kataloğu sizlere bunları oldukça cazip fiyatlara getirmiş. Blue House Saç Kurutma Makinesi oldukça kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün hem marka hem de ürün kalitesi olarak sizlerin bu fırsatı kaçırmaması gerekiyor. Bu ürünün özellikleri ise ;

 • 1800-2000 Watt
 • 2 kademeli hız ve ısı ayarı
 • Çıkartılabilir hava yoğunlaştırıcı
 • 3 yıl garanti

Ürünün fiyatına gelirsek eğer 45.00 TL gibi oldukça uygun bir fiyatı bulunuyor ve kesinlikle tavsiye edilebilir bir ürün olarak gözüküyor. Bir diğer ürünümüz ise Erkeklerin oldukça hoşuna gidecek PHILIPS Saç Sakal Kesme Makinesi bu ürünün özellikleri gelirsek

 • 1 mm hassas ayar
 • Paslanmaz çelik bıçaklar
 • 45 dakika kablosuz kullanım
 • Kolay temizleme için çıkarılabilir bıçaklar
 • Yağlama gerektirmez

Bu ürünün fiyatı 89.90 TL ayrıca 2 yıl garantisi ve  Yapı Kredi ve Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bir cevap yazın