Bim Aktüel 17-20 Nisan 2019 Gelecek Ürünler Listesi

Sizlere her zaman toptan fiyatına perakende satış amacıyla hizmet veren Bim mağazaları kaliteli ürünleri ile bu amacını daima ileriye taşıyor. Yaptıkları indirimler , yayınladıkları aktüeller , hizmet kalitesi ile her zaman doğru alışverişin merkezi olmayı başarıyorlar. Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan mağazalarında her zaman en ucuz ve kaliteli ürünleri sizlere satmayı hedefleyen bu market zinciri bu misyonunu her daim sürdürecek gibi gözüküyor. Yepyeni kataloğu olan Bim aktüel 17-20 nisan 2019 ile sizlere indirimli fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu haftanın kataloğunda sizleri oldukça şaşırtacak ürünler bulunuyor. Bu ürünleri sizlere tanıtacağız.

Bim Aktüel İndirim Fırsatları

Bu haftanın en çok merak edilen ve beklenen ürünü olan ve adı ilk duyulduğunda şaşkınlığa uğratan tabiki Sony marka Ps4 oldu. Herkesin sabırsızlıkla beklediği bu ürünün sizlere sürprizleri de bulunuyor. Uzun yıllardır konsol oyun piyasasını silip süpüren ve her zaman zirvede olan PlayStation ülkemizde neredeyse her köşe başında bir oyun salonu bulunuyor. Gençlerin uğrak yeri olan bu salonlarda konsol oyunlarının keyfini çıkartıyor. Şimdi sizlere Bim aktüel 17-20 nisan 2019 kataloğunun en çok beklenen ürününü tanıtacağız.

  • 500 GB oyun hafızası
  • 2 yıl garanti
  • HDMI
  • Bluetooth
  • Wİ-Fİ
  • 1 adet oyun kolu

İçerisine her türlü bilgiyi kaydebileğiniz 500 GB lık bir hafızası bulunuyor. Ayrıca firma kaynaklı herhangi bir sorunda servis garantisi bulunuyor. HDMI bağlantısı ile televizyonlarınıza bağlanabilir ve eşsiz görüntü kalitesiyle güzel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliği ile konsol üzerinde sanki bir bilgisayara sahipmiş gibi her türlü işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca uzun yıllar beklenen ve çıktığında oyun dünyasını kasıp kavuran bir oyun olan Red Dead Redemption II  oyunu sizlere bu konsolu aldığınızda hediye edilecektir.

Bim aktüel 17-20 nisan 2019 haftasına özel fiyatı ise 1.799 TL gibi yanında verdikleri oyunu düşünürsek oldukça ucuz bir fiyat gibi gözüküyor. Sizlerde bu indirim fırsatını değerlendirerek arkadaşlarınızla , kardeşinizle ve ailenizle konsol oyun deneyiminin zirvesine çıkabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
10 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın