Bim Aktüel 13-16 Nisan 2019 Gelecek Ürünler Listesi

Bir çoğumuz yıllardan beri bu mağazadan alışveriş yapıyoruz hem evimize yakın bir çok şubesi olması , ürünlerinin oldukça kaliteli ve ucuz olması gibi şeyler bizleri oldukça etkiliyor. Bim mağazaları bu hafta yepyeni aktüeller ile sizlerle buluşuyor. Yapacağınız alışverişlerde hem ihtiyacınızı gidermek hem de ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bim 13-16 Nisan 2019 kataloğunda sizleri bekleyen oldukça güzel sürprizler bulunmaktadır. Alışverişlerinizde kaliteye ve ucuzluğa önem veriyorsanız bu aktüel ürünler kataloğu tam size göre bir ürün yelpazesine sahip gibi gözüküyor.

Bim Aktüel Ürünler Fırsatları

Hepimiz  evimizdeki eşyalarımızın son teknoloji olmasını isteriz daha kaliteli ve işe yarar olmaları bizlerin kullanımı açısından oldukça rahat olabilir. Televizyonumuzda çok iyi görüntü almak maç veya dizilerimizi izlerken bizlerin yararına olabilir. Bu tarz televizyonların fiyatları son zamanlarda biraz artış göstermiş gibi yeni çıkan teknoloji ile 4K televizyonlar oldukça iyi bir görüntü kalitesine sahip gibi görünüyor. Bim 13-16 Nisan 2019 kataloğu televizyon ihtiyacınız varsa sizlere güzel bir ürün getirmiş.

Ülkemizde televizyon kanallarının daha yeni HD görüntü kalitesine geçmiş olduğunu düşünürsek bu tarz televizyonların bizleri nasıl hayrete düşürceğini tahmin edebilirsiniz. Bim aktüel ürünler kataloğubizlere bu haftanın sürprizi olarak HD görüntü kalitesine sahip yüksek çözünürlüğe sahip  LG marka  32 Led televizyon ürünü ile haftaya güzel bir başlangıç yapıyor. Akıllı enerji tasarrufu bulunan bu üründe hem televizyon izleyip hemde elektrik faturasından oldukça büyük tasarruflar edebilirsiniz. 2 yıl LG Türkiye garantili olan bu  üründe firmadan kaynaklanan herhangi bir sorunda televizyonunuzu tamir fırsatı elde edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Kawai HD uydu alıcıbu hafta aktüel kataloğuna gelmiş eğer yeni bir televizyon alıp güzel bir ekran kalitesi istiyor iseniz hd uydu alıcısı tam size göre

Bim Fırsatları Sizleri Bekliyor

Sıcak havaların başlaması ile birlikte altın günleri için hazırlıklar başladı. Bu haftanın göze çarpan ürünleri tamda  bu amaca hizmet ediyor. Misafirlerinize yaptığınız kek , börek gibi yiyeceklerinizin malzemelerini ucuza almak istiyorsanız bu kataloğu kesinlikle okumalısınız. Bim 13-16 Nisan 2019 aktüel kataloğunda DR.Oetker marka bir çok unlu mamüllerde kullanılan ürünler bulunmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
9 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın