Bim 26 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu Belli Oldu

Havaların soğumasıyla birlikte aktüel ürünler kataloğu yayınlayan mağazalarda sezonluk ürünler görmeye başladık. 26 Ekim Bim Aktüel ürünleri kataloğuna baktığımızda ise çok normal bir şekilde sezonluk ürünler görebiliyoruz. İlk olarak tezgah testereden bahsetmek istiyoruz. Türkiye’nin her yerinde mağazası olan Bim, sadece büyük şehirleri değil, bütün şehirleri baz alarak aktüel ürünleri mağazalarına sokuyor. Tezgah testere ise kışın gelmesiyle birlikte her evin odun ihtiyacını karşılamak için çok önemli bir ürün oluyor.  259 lira fiyatla satılacak Proware marka bu tezgah testere sayesinde odunları istediğiniz incelikte kesebilirsiniz. Açılı bir şekilde kesme özelliği olduğu için marangozluk yapan vatandaşlar bu ürünü satın alabilir.

26 EKİM BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE SEZONLUK ÜRÜNLER VAR

Yine Bim aktüel ürünleri arasında ilgi çeken bir diğer ürün ağaç kesme motorlu testeresi oluyor. 52 cc motoru olan bu testereyi ve aynı zamanda az önce bahsettiğimiz tezgah testereyi kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Takım sandığı ise 30 liranın altında bir fiyatla satışa çıkan ürünler arasında yer alıyor. Bunun haricinde 40 liranın altında satılan botlar gerçekten fiyat ve performans ürünü olarak görünüyor. Ürünler Cuma günü Bim mağazalarına giriş yapacak. Sizde erken giderek ürünleri görebilir ve yerinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca soğuklardan korunmak için termal tayt gibi ürünler yine dev marka Bim’e girmiş olacak.

SPOR YAPANLAR BU ÜRÜNLERİ BEKLİYORDU

Bim aktüel ürünler arasında 26 Ekim günü mağazaya girecek ürünler arasında Kappa marka sporcu ürünleri olacak. Eşofman takımları, taytlar ve sporcu gıdalarının erkenden biteceğini düşünüyoruz. Yabancı marka sporcu besinlerine zam üstüne zam yapılınca, sporcuların Bim aktüel ürünleri arasından gıdalarını alacağını düşünüyoruz. Güncel Bim aktüel ürünler için resmi web sitesine göz atın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bim aktüel ürünlerinde bu hafta bambaşka ürünler var. 26 Ekim Bim aktüel kataloğunda sporcu besinleri ve giysileri yer alırken aynı zamanda kendi odununu kesecekler için tezgah testere ile motorlu testere raflara iniyor.Bim 26 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu Belli Oldu Bim Aktüel » 24 Ekim 2018 »0 1.041 kişi.
Avatar
Efe Salih
Aktuel10.com girişimcisi olan Efe Salih, aynı zamanda aktif olarak habercilik yapmaktadır. Türkiye'nin önde gelen Aktüel haber yayıncılarından olmak istiyor.

Bir cevap yazın