Bim 2 Kasım 2018 Yayınlandı!. Bim indirim ürünlerini incelediniz mi?

Ürünlerini yine herkesin ihtiyacına uygun ve olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışan Bim kataloğundaki ürünleri müşteriler Türkiye’deki bütün bim şubelerinden 2 Kasım itibari ile satın alabilecekler.  İşte o katalog ürünleri listesi şu şekilde.

İlk bakışta herkesin gördüğü şeyi tekrarlayalım, çok ihtiyaç varmış gibi. Bim 2 Kasım 2018 kataloğu tamamen spor ve vücut geliştirme ağırlıklı bir katalog hazırlamış diyebiliriz. Neden kışa yaklaşırken böyle bir ürün tercihi yaptığını tam anlayamadığımız ama pekte diyecek bir şeyin olmadığı bir durumdayız. Sizin gibi küçük yorumlarımız ve eleştirilerimiz ile izlemekten başka bir şey yapmıyoruz. Ahşap denge tahtası ve egzersiz çekme halatı gibi pek bilgimiz olmayan ürünleri sunan bu bim kataloğu birinci sayfasında belkide anlatabileceğimiz tek ürün olarak Bluetooth sporcu kulaklığını görebiliyoruz. Spor yaparken özellikle yapabileceğimiz belkide en eğlenceli şeylerden birisi olarak müzik dinlemeyi sayabiliriz. Bim indirimleri arasında yer alan ve 59.90 tl gibi uygun bir fiyat ile satışa çıkan bu ürünü sporcular haricinde çalışma temposu arasında müzik dinleme şansı olan kişilerde tercih edebilirler.

BİM 2 KASIM 2018 KAPPA İNDİRİMİ

Spor ürünlerinin vazgeçilmezi olan ve ‘ben spora gidiyorum’ demenin dışa vurarak göstermenin en kolay yolu olan spor ayakkabıları ve spor çantalarını Bim’in Kappa indirimleri ile yapabilirsiniz. Kappa genellikle spor ürünleri ve kıyafetleri ile bilinen kaliteli seviyede olan bir marka olduğunu hepimiz biliyoruz. Spor için alınabilecek ayakkabılar içinde kalite olarak tercih edilebilir, 49.90 TL ile sahip olabileceğiniz Bim Kappa Spor Ayakkabılarına ek olarak renk seçenekleri bulunan Kappa Spor çantasına da 36.90 TL ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. Bim 2 Kasım 2018 indirimlerinin birinci sayfasında özellikle spor ürünlerinin olması bir çok genci memnun edebilir. İkinci sayfası ise tamamen ev hanımlarının tercih edeceği ürünler listesi dersek yanlış olmaz. 24 parça Kütahya Porselen yemek seti sadece 109 TL ile bim indirimlerinde. Yemek takımını değiştirmek isteyen ev hanımları için kesinlikle büyük fırsat olacak bu indirimi herkes büyük bir merakla bekliyordu. Kütahya porselen ürünleri‘nin ülkemizde ne kadar sevildiğini zaten herkes biliyor ve Bim kalitesi ile buluşması tabiki tercihi daha da artıracaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bim marketlerde 2 Kasım 2018 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan ürünler belli oldu. Yine her hafta olduğu gibi müşterilerini düşünen ve onlara en uygun ürünleri sunmaya çalışan bir Bim Aktüel ile karşı karşıyayız.Bim 2 Kasım 2018 Yayınlandı!. Bim indirim ürünlerini incelediniz mi? Bim Aktüel » 1 Kasım 2018 »0 1.686 kişi.
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın