Bim 15 Mart 2019 Kataloğu Yayınlandı

Ülkemizin yerli teknoloji konusunda öncülerinden Vestel bir çok zincir market aracılığıyla teknolojik ürünlerini bizlerle buluşturmaya devam ediyor. Bim 15 Mart 2019 gelecek ürünler listesinde bu hafta Vestel Venus V4 bulunmakta bu güzel yeni teknoloji mobil cihazın özellikleri android 7.0 olması gayet sağlam bir telefon olduğunu gösteriyor.

825.00 TL fiyatı olacak bu ürünün 5.5 inç ekran büyüklüğü bulunuyor. Dizilerinizi , filmlerinizi veya oyunlarınızı gayet güzel bir şekilde görebileceğiniz oldukça büyük bir ekranı bulunuyor. Selfie veya aile fotoğraflarınızı çekebileceğiniz 13 mp arka kamerası ile yerli ve milli üretimin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteriyor. Normalde piyasadaki bu özelliklere sahip bir çok telefonun fiyatları ateş pahası çünkü yurtdışından geldiği için ülkemizde dolar üzerinden satışa sunuluyor ve fiyatları buna göre oldukça pahalı oluyor aktüel ürünler konusunda çığır açan Bim bu haftada yerli ve milli üretimi destekleyecek bir adım atmış bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
8 Mart 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın