Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim mağazalarının sürprizleri sizlere bitmek bilmiyor her hafta yepyeni ve akıl almaz ürünleri mağazalarına getiren bu büyük market zinciri bu haftada yayınladığı aktüel kataloğu ile sizlere sürpriz indirimleri sunmaya devam ediyor. Bu indirimlerden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Bim mağazalarına uğramak ve sizler için indirime giren ürünleri satın almak yeni yayınladığı kataloğu benzersiz ürünlerle doldurması  Bim 12 Nisan 2019 haftasına oldukça önem verdiğini gösteriyor. Bu haftanın ürünleri arasında sizlerin hoşuna gidebilecek bir çok ürün bulunuyor bizlerde bu ürünleri sizlere teker teker tanıtacağız. Bu haftaki ürünlerin piyasadaki muadillerine göre fiyatları oldukça düşük olduğunu fark ettik ve kesinlikle ihtiyaçları karşılayacağı ve ev ekonomisine katkıları olacağı kesin gibi gözüküyor.

Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Fırsat İndirimi

Bu hafta aktüel kataloğu tam kamp ve piknik sevenlere göre hazırlanmış ve istedikleri , eksikleri ne varsa bu hafta sadece Bim mağazalarına girerek temin edebilecekler. Bir kampçının ne ihtiyacı varsa ne ona vahşi doğada ne gerekiyorsa bu hafta hepsi aktüel ürünler kataloğunda bolca bulunuyor ayrıca yeni kamp başlayanlara sundukları ürünler ile tüm ihtiyaçlarını ucuza alabilecekler. Kampa gittiğinizde en çok ihtiyacınız olan şeylerden biridir plastik tabak , çatal , kaşık işte Bim size bunları yıkayıp tekrardan kullanabileceğiniz şekilde sunuyor. Tekrar tekrar masrafa girmeden Bim 12 Nisan 2019 kataloğundan alacağınız ürünleri uzun süre kullanabileceksiniz. Kamp kurmanın zorlukları arasında çadır kurma vardır ama sizlere yeni bir ürün geliyor bu hafta sizlere kendi kendini kuran otomatik çadır 89.90 TL gibi bir fiyata geliyor.

A101 11 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Yaz Ürünleri Kataloğu

Eğer bir pikniğe veya kampa gittiğinizde sorunlardan biri aydınlatmadır. Ateş yakmak sadece belli bir yeri aydınlatır ve çadırınıza ateşi sokamazsınız arabanın aküsünden çekeceğiniz elektrik ise akünüzün bitmesine sebep olabilir. Bu haftaki kataloğun sizin bu derdinizi kesin çözecek bir yöntemi bulunuyor. Yepyeni bir teknoloji olan Solar Aydınlatma ile sizlerde ışık sorununuza kesin çözüm bulacaksınız. Güneş ışığından faydalanarak kendi bataryasına depolayarak sizlerin aydınlatma ihtiyacınızı giderecek ampullere yönlendirerek istediğiniz her yeri aydınlatmanızı sağlayacaktır. Bim 12 Nisan 2019 kataloğunun sizlere yepyeni ve teknolojik ürünleri sunduğu bu hafta piknik , kamp gibi doğa severlerin ihtiyacını giderecek oldukça düzenli ve dengeli bir aktüel olarak hazırlanmış.

Bim 5 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
3 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın