Bedava internet nasıl kullanılır?

İnternet kullanmak için hangi cihazları tercih ediyorsunuz? Mobil internet mi yoksa sabit internet kullanımı için mi buradasın?

Bu Makale Sana Sabit İnternet Kullanımı İçin Daha Yararlı Olacaktır.

Bedava internet kullanılır mı?

Günümüz artık her an internet kullanma gereksinimi duyuyoruz. Bazen gideceğimiz yeri kolay bulmak için bazende hayatın zorluklarından daha kolay bir hayata geçerken eğlenceli zamanlar geçirmek için. Bazen bilgilenmek veya bilgi vermek için kullanıyoruz. Ama tabiki internet fiyatlarıda bir çok kişinin öyle kolay kolay kabulleneceği düzeyde değil. Bağımlılığımız arttığı sürece insanlarda bize bunları daha büyük fiyatlara satmaya karar veriyorlar. Ama hepimizin aklında bir soru var. Peki bedava internet kullanabilir miyiz?

Evet bazen bazı durumlarda bunu kullanabilirsiniz. Ama nasıl? Bazen evde bazen gezerken internete ihtiyaç duyarız. Mobil yada Ev ücretsiz internet gibi açıklamalar ile size yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni düzenlemeler ve başka kişilerinde daha kolay iletişim kurması için yorum olarak düşüncelerinizi belirtebilir. Bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

İnterneti hangi cihazda kullanıyorsunuz?

Bunun için yapmanız gereken öncelikle bir Laptop veya Masa üstü bilgisayarınız için wifi alıcı olması gerekmektedir. Çünkü programlar size göremediğiniz kablosuz modem ağlarını gösteremez. Bu kablosuz ağların şifrelerini kırarak bedava internet kullanmaya çalışmalıyız. Sizin için bir kaç tane program önerisinde bulunacağız.

  • Dumpper : Windows tabanlı olarak çalışan son yılların en iyi programlarından birisi diyebiliriz. Modemlerdeki wifi Wps pin açıklarını kullanarak modemleri kırar ve size bedava şekilde evde kullanacağınız internet sunar. Bunu kesinlikle denemelisiniz.

 

Dumpper, genellikle laptop kullanan kişiler için tercih edilsede sonuçta wifi şifresini kırdıktan sonra görebileceğiniz şifreyi mobil cihazlardanda kullanabilirsiniz.

Cep Telefonunda Bedava internet

  • AndroDumpper : Android tabanlı olarak çalışan bu program ise tamamen ismindende anlaşılacağı gibi Dumpper programının Android tabanlı versiyonuzdur ve çalışma mantıkları aynıdır. Bulunduğunuz bölgede canınız sıkılıyor ise zaten size bildirim verecek ve işlemlerinize başlamanızı hatırlatacaktır. Bir kaç deneme sonrasında bir wifi’nin şifresini kırmanız ihtimaldir.

İnternet fiyatlarının pahallı olması nedeniyle ucuz internet arayanlarda çoğaldı. Bir çok kişi işini artık internet siteleri ve araçları ile yapmaktadır. Ama ne hikmetse internete en çok ücret ödeyen ülkeler arasındayız. Bir çok şeyin vergisi ile yaşarken bazı şeylerin ucuzlaması bu ülkede pek karşılaştığımız bir şey değil. Genellikle zam bildirimleri yapılır ülkede. Sonra insanlar tabiki interneti bedava kullanmanın yollarını arayacaktır. Ne yapılması beklenir ki başka. Mobil Wifi Kırıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS | Urfa Haber | Güneş Yeni Şarkısı…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün