Başkan Ekinci, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Diş teli fiyatı

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Açıklama yok.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Hazine ve Maliye Bakanlığı’na atanan Viranşehirli Dr. Nureddin Nebati’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bakan Nebati’ye yeni görevinde başarılar dileyen  Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhuriyet tarihinde ilk defa bir Viranşehirlinin bakan olmasından dolayı mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.
Başkan Ekinci, Gösterdiği yakın ilgi ve alakadan ötürü Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati’ye teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Rabbim ülkemize ve aziz milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Viranşehirli hemşehrilerine selamlarını ileten Bakan Nureddin Nebati ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti, Belediye çalışmalarında başarılar diledi.

 

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Губернатор Иркутской области…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün