Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Avon’dan her zevke uygun çantalar!.

İster günlük hayatta ister işe giderken çantalar kombini tamamlayan ve en göze çarpan aksesuarlardır. Şıklığı yanında fonksiyonelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan çantalar Avon’da sizleri bekliyor.

Avon’dan her zevke uygun çantalar!.

Andrea Seyahat Çantası

İster alışverişte, ister seyahate çıkarken ya da spora giderken kullanabileceğiniz Avon Andrea seyahat çantası, deri görünümlü detayları ile çok şık görünmenin yanı sıra, fermuarlı cebiyle de kullanım kolaylığı sağlar. Yumuşak dokuma kumaşı ile omuzda kullandığınızda teninizi rahatsız etmeyen bu özel ürün, çıkartılabilir omuz askısıyla da farklılık yaratıyor. Andrea seyahat çantası, farklı kombinlerinize uygun şık bir görünüm için sizleri bekliyor.

Avon Laptop Çantası

Tilly Laptop Çantası

Hem kadın hem de erkekler için ideal Tilly Laptop Çantası deri görünümü ve kalın dokuma kumaşı ile ofis görünümünüze şıklık katar. Ekstra pedi ile laptop koruması sağlayan çanta ayrıca öndeki cebiyle hemen ulaşmak istediğiniz şeyleri size yakınlaştırır. Valize asmak için çekçek askısı olan laptop çantası, özellikle sık sık iş seyahatine çıkanlar için ideal!

  • Tilly Laptop Çantası – 74,99 TL
  • Andrea Seyahat Çantası -24,99TL

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Diş Teli Fiyatları | Wifi Şifre Kırma
| SSD VDS | Urfa Haber | > GOKO! Universal Müzik…
Google Haberler