tipobet365 grandpashabet giriş betovis güvenilir bahis siteleri sahabet twitter superbetin pusulabet twitter hiltonbet hiltonbet twitter veslot giriş kalebet trwin giriş trwin betovis giriş

Android Desen Kilidi Kırma

Günümüzde oldukça yaygın olarak kullandığımız hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olan android telefon oldukça farklı sorunlara sahip olabiliyor. Kullanıcılarına bazen kök söktürebilen bu işletim sistemi teknolojinin gelişmesi ile oldukça yaygınlaştı. Artık sadece telefon değil tablet gibi daha işlevsel ve kullanım alanı oldukça yaygın olan cihazların içinde de kendine güzel bir yer buldu. Artık herkesin elinde bu telefonlardan ve tabletlerden görmek mümkün insanların evsel kullanımı için değil bilhassa işyerleri içinde bu tarz teknolojilere ihtiyaç duyuyorlar.

Desen kilidi kırma programı Kendi iş sistemlerine entegre edilen programlar ile işçilerin işin teslim edilen malın kontrolü gibi şeyleri sadece bir telefon aracılığıyla yapabiliyorlar. Ama işte kimi zaman bazı sorunlar android kullanan insanların yakasını bırakmıyor. Android şifre unutma gibi bir sorun yaşadığınız anda telefonunuz elinizde kalabiliyor.

Bunun gibi bir sorunla uğraşmak ve bunun üstesinden gelmek kimi zaman sizleri yorabilir. Çözüm üretme konusunda sıkıntıya girebilirsiniz. Bu çözümleri sizler için sıraladık.

BASİT DESEN KİLİDİ KIRMA YÖNTEMİ

 

Android Desen Şifresi Kırma

Çağımızın en büyük icadı olan telefonlarımızın kimi zaman güvenlik ve gizlilik gibi sorunları olabiliyor. Bu sorunların sebebi yüklediğimiz programların bizden izin izinler veya telefonumuza yeterli bir şekilde güvenlik kilidi koyamıyor oluşumuzdur.

Bu izin olayına gelirsek kimi zaman siz fark etmez iseniz bazı yüklediğiniz programlar sizden dosyalarınıza konumunuza hatta daha özel bilgilerinize ulaşma izin istiyor sizde her şeye tıkladığınız zaman ortada muazzam bir güvenlik açığı oluşuyor. Bu açığı gidermenin en kuvvetli yolu güvenli yerden program indirmek ve yeterli bir şifreleme sistemi kullanmaktan geçer. Android desen kilidi kırma ve kaldırma gibi işlemlere ihtiyaç duymadan bu şekilde telefonunuzu güvene alabilirsiniz.

Android Şifre Kırma

Android telefonlarınızı güvene almak için yararlandığınız en kolay ve en basit yöntemdir. Kendi android işletim sistemi içinde bulunan telefonunuzun sizlere sunduğu android desen kilidi kırma  kimi zaman başınıza bela olabilir.  Desen kilidi şifresigibi bu tarz kilitler oldukça güvenli olduğu için kırması da bir o kadar zordur. Bunları kendiniz kırmanız biraz zor olabilir bir tamirciye götürmekte size ekstradan masraf çıkarabilir. Bunun en basit ve etkili ama biraz da sizin işinize gelmeyecek bir yolu olabilir.

İlginizi çekebilir: En kolay şekilde ve programlar ile wifi şifre kırma yöntemlerini öğrenmek istemez misiniz?

Android Hard Reset

Sizlere android desen kilidi kırma konusunda kesin sonuç verecek garantili bir yolu olan hard reset olayını anlatacağız. Bu hard reset olayı ezelden beri süre gelen telefoncuların bile başvurduğu yolların başında gelir. Bu yolun asıl amacı format atmak telefonunuzu formatlayarak ilk aldığınız güne yani fabrika ayarlarına döndürmektir.

Bu yöntem ile yapacağınız işlemlerde telefonunuzdan ne varsa silinecek telefon elinize sıfır bir şekilde gelmiş olacak ama burada yapmanız gereken işlem öncelikleri vardır. Öncelikle sim kartınızı çıkarmanız lazımdır bu işlemle rehberinizdeki bütün numaralar silinebilir. Tıpkı sim kartta olduğu gibi hafıza kartınızıda çıkarmanız lazımdır. Hard reset atılacağı zaman telefonunuzun içindeki bilgiler gibi bu aygıttlardaki bilgiler de silinecektir.

Hard Reset Nasıl Atılır ?

Hard Reset Atmak oldukça zor bir yöntem gibi gözükebilir ama birkaç deneme ile kolayca bulunabilir bir özelliktir. Telefonunuzun içindeki tüm depolama aygıtlarını çıkardığınız zaman başlayacağınız bu işlemle telefonunuzdaki ses açıp kapama ve ekran kilidi  tuşlarına aynı anda basarak ulaşabileceğiniz bir menü vardır.

Bu menü ekranınızda belirdiği  zaman orada sizlere reboot system now ve wipe data/factory reset gibi seçeneklerden bazıları çıkacaktır. Buradan yapmak istediğiniz işlemi seçerek yolunuza devam edebilirsiniz. Factory reset işlemini seçmek sizi doğru yola daha hızlı bir şekilde ulaştırarak telefonunuzun fabrika ayarlarına dönmesini sağlayacaktır. Bu işlemle hard reset atmış olacaksınız. Android desen kilidi kaldırma gibi bir işlemi kolaylıkla yapmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS İş Güvenliği Uzmanlarımız…
Google Haberler