AK PARTİ ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE BAŞKANI NEJAT OKUYAR, GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YILMAZ CAN `A TEŞEKKÜR ETTİ

Diş teli fiyatı

Türkiye `nin en başarılı Ak Parti İlçe Başkanlarından Giresun Şebinkarahisar Ak Parti ilçe Başkanı Nejat Okuyar, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can `ın Bugün ilçede yaptığı ziyaretlerden dolayı Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e açıklamalarda bulundu.

Açıklama yok.

Ak Parti Şebinkarahisar ilçe Başkanı Nejat Okuyar , Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can hocamızı ilçemizde misafir ettik..

Açıklama yok.

Giresun Üniversitesi bünyesinde ilçemizdeki yerleşke de öğretime devam eden, 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek okulumuz, 2 yıllık Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulumuz ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzun gelişimleri konusunda her zaman desteğini yanımızda bildiğimiz hocamızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk..

Açıklama yok.

Yüksekokullarımız tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Hamsi Şenliğine” birlikte katılım sağladığımız kıymetli Rektörümüze; bu vesileyle Yüksek okullarımızın talep ve ihtiyaçlarını iletme fırsatı bulduk, destek istedik..

Açıklama yok.

Önümüzdeki günlerde basta Rektör Hocamız ve ilgililerle yapacağımız toplantılarla okulumuzun kısa, orta ve uzun vadeli gelişim planlarını değerlendirecek ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz..

Açıklama yok.

Yoğun gündemine rağmen bu organizasyon da öğrencilerimizi yalnız bırakmayan ve ilçemizi ziyaret eden kıymetli Rektörümüze, Rektör Yardımcımıza şahsım ve ilçemiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-GİRESUN –Özel Haber

Açıklama yok.

 

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS TARIMKON GENEL BAŞKANI…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün