Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti hayranı olduğunu açıkladı

Türkiye’nin efsanevi pop yıldızı Ajda Pekkan, Antalya konserinde sürpriz bir mola vererek ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin grubuna sevgi dolu bildirilerini iletti. Pekkan, kendisini dinlemeye gelen ‘Fatih’ karakterine hayat veren Doğukan Güngör‘e diziyi büyük bir beğeniyle takip ettiğini söyledi ve “Cuma akşamları randevularımı iptal edip takımınızın gücüne kapılıyorum. Olağanüstü bir iş çıkardınız, takdir ediyorum. Tüm arkadaşlara selamlarımı iletiyorum” tabirlerine yer verdi.

https://www.magazinhaberleri.com/wp-content/uploads/2023/04/outputcompress-video-online.com_-1.mp4

Ramazan Bayramı’nda Antalya’da sahne alan Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelenler ortasında Show TV’nin sevilen dizilerinden ‘Kızılcık Şerbeti’nin yıldızı Doğukan Güngör de yer alıyordu. Güngör, Süperstar’ı gördüğünde konseri kesip dizi hakkındaki hislerini paylaştı.

Ajda Pekkan’ın “Diziyi büyük bir hayranlıkla izliyorum. Cuma akşamları randevularımı iptal ediyorum, herkesin gücü bana da geçiyor. Olağanüstü bir iş çıkardınız, takdir ediyorum. Tüm arkadaşlarınıza selamımı iletiyorum” kelamlarına, Güngör de “Ajda Pekkan üzere bir efsanenin takviyesini almak çok değerli. Tüm grubum ismine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” diyerek cevap verdi ve bu anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Özel Akalın Huzurevi…
Google Haberler