A101 Aktüel 8 Kasım 2018 Kataloğunda Teknoloji Sürprizi

Yeni bir A101 Aktüel tarihi yaklaşırken 8 Kasım A101’de satışa sunulacak olan ürünler herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle elektronik ürünleri yanında Atlas ahşap ürünleri uzun zamandır beklenenler arasında.

A101 8 KASIM 2018 TEKNOLOJİ
ÜRÜNLERİ İLK SAYFADA

Yeni bir a101 indirim günü yaklaşıyor, 8 kasımdan itibaren marketlerde satışa sunulacak olan ürünler arasında özellikle haftalardır gelmesine rağmen ilgi azalmayan Toshiba Televizyon ilk sırada yer alıyor. Daha önceki aktüel kataloglarında 43″ modeli tercih edilirken bu kataloğunda farklılık yaparak 49″ Full HD Smart Led TV modelini tercih etmişler ve bir üst segment için tercih edilecek olan ürünü 2.499 TL ile 8 Kasım a101 kataloğunda sunulmuş.

8 KASIM A101 SAMSUNG İNDİRİMİ

İkinci olarak elektronik ürünler arasında yer alan ve ilgi duyulacağından emin olduğumuz bir diğer 8 kasım aktüel ürünüde Samsung Galaxy j250F Grand Prime Pro cep telefonu. İlk dikkat çeken özelliği tabiki 999 TL olan fiyatı. 1.4 ghz 4 çekirdekli bu telefon Samsung kalitesi ile 1,5 GB ram ile bir çok orta segment kullanıcının işine yarayacak güçte bir telefon. 5″ süper amoled ekranı ve 8MP arka kamerası 5 MP ön kamerası ile kaliteli fotoğraflar ve görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Dahili depolama alanı 16 GB olan bu telefonun hafızasını 256GB kadar mikro SD kartlar yardımı ile yükseltme imkanınız var.

8 Kasım A101 Kataloğu içerisinde ikinci bir televizyon modeli dikkatimizi çekti ve 32″ boyutunudaki tamamen yine orta segment tercihi olacak olacak olan bu televizyon 999 TL ile müşterilere sunuluyor. Dahili uydu alıcısı bulunan ve HDMI ve USB girişleri bulunan orta segment kullanıcıların tercih edeceği 81 ekran Hi Level marka televizyon küçü ihtiyaçlarınızı ve standart kullanımınızı kolaylıkla karşılayacaktır.

FLASH BELLEK VE HAFIZA KARTLARINDA BÜYÜK İNDİRİM

Flash bellekler artık neredeyse herkesin en temel kullanım araçlarından birisi oldu, arabanız varsa müzik dinlemek için öğrenciyseniz dosya transferi için yada masa başı bir işiniz varsa yine işleriniz için kullanılan en temel teknoloji ürünlerinden birisi oldu. Hiç kullanmıyorsanız bile eski CD ve DVD’lerden kat ve kat daha yüksek depolama hafızaları bulunan bu flash bellekler ile fotoğraf saklama yada arşiv yapmak için kullanabilirsiniz. 27,95 TL gibi uygun fiyatlar ile sunulan flash bellekler 32 GB boyutu ile bir tanesi bile bütün fotoğraf ve müziklerinizi depolamaya yeterli olacaktır.

Aynı zamanda Hi Level 32 GB hafıza kartıda flash bellekler ile aynı fiyata 27,95 TL ile satışa sunulacak. Bu fırsatları kaçırmamak için a101 8 Kasım 2018 tarihinde Perşembe günü a101 marketlerini kesinlikle ziyaret edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bir cevap yazın