A101 Aktüel 25 Nisan 2019 Gelecek Ürünler

A101  mart ayında yepyeni indirimler ile göz doldurmaya devam ediyor. Axen Led Tv bu haftanın en iyi ürünü gibi gözüküyor. Eğer aklınızdan televizyonunuzu yenilemek veya başak bir odanıza televizyon almak istiyorsanız bu 82 Ekran televizyon tam size göre A101 aktüel ürünler kataloğu bu tarz güzel ürünleri ucuza fiyatla bu hafta sizlerle buluşturacak gibi gözüküyor. Gelecek ürünler arasında bir başka yeni ürün evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz çeyizlik veya hediyelik olarak bile alınabilecek 40×60 Baskılı havlu banyolarınıza farklı bir hava katacak olan bu havlular farklı renk çeşitleriyle Şok marketlerde sizleri bekliyor. Mutfak havlusu olarak veya misafirlerinize sunabileceğiniz bu havluların fiyatı 19.90 TL gibi ucuza satılacak. %100 Pamuk olan bu havluların yumuşaklığı sizi cezbedecek. Group çelik su ısıtıcısı başka bir aktüel ürünü olarak sizlere geliyor. 1.8 Litre su kapasitesi olan bu üründe istediğiniz gibi su ısıtabilir. Birden çok misafiriniz gelse bile hepsine çay yapabilirsiniz. 1500 Watt olması sebebiyle ağzına kadar dolu olsa bile suyunuzu dakikalar içerisinde hızla ısıtabilecek.

                                      A101 25 Nisan Kataloğu

A101 her hafta farklı ürünler ile aktüel ürünlerini listeleniyor.. Dolayısıyla iki hafta üstüste aynı ürünlerin gelme ihtimali düşüktür. A101 25 Nisan  2019 aktüel kataloğunda nelerin yer alamayacağını A101 18 Nisan  ve 11 Nisan  arası aktüel ürünler kataloğuna bakarak tahmin edebilir, fikir sahibi olabiliriz.

A101 25 Nisan 2019  aktüel ürünler kataloğunda 13 mp kameralı 3 gb ralli Huawei y7 2018 cep telefonu, Sinbo mini tost makinesi, Rowenta elektrikli süpürge, Kumsal marka granit efektli kek kalıbı çeşitleri, Paşabahçe ölçü kabı ve kase, Lav fresco kilitli büyük ve küçük saklama kapları, ayaklı servis tabağı, Paşabahçe snowbox saklama kabı, sevimli tekerler oyuncak araba yer almaktadır.

Aktüel ürünleri kataloğunun arka sayfasında ise A101 25 Nisan 2019 Aktüel ürünler kataloğunda yer almasını beklemediğimiz indirimli temizlik ürünleri yer almaktadır. 25tl ve üzerinde alacağınız 3lü Vernel Max 3’lü fırsat paketi 27 TL’den 19 tl’ye düşmüştür.

A101 İndirim Fırsatı Gelecek Ürünler

A101 25 Nisan  kataloğunun 10 Nisan  tarihinde yayınlanması beklenmektedir. İçinde bulunduğumuz haftanın aktüel ürünleri olan Şok 20 Mart 2019 ile 20 Mart 2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna aşağıda göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde gelen ürünlere bakarak bu tarihte nelerin gelebileceğine ilişkin fikir edinebiliriz.  25 Nisan 2019 A101 aktüel ürünlerinde Sinbo dijital baskül, Fantom ikoncan elektrikli süpürge, 3 katlı kurutmalık, banyo paspası, döner mekanizmalı temizlik seti, örgü desenli tuvalet fırça takımı, örgü desenli kapaklı kutu, Tefal Access buharlı ütü, kirli sepetli banyo dolabı, banyo havlusu, 2’li el yüz havlusu, örgü desenli kare temizlik sepeti, mafsallı duş seti, oyun hamuru seti yer almaktaydı. Geçen sene benzer haftalarda gelen ürünler ile bu sene benzer haftalarda gelen ürünlerin yada ürün çeşitlerinin birbirlerine yakın olduğunu göz önünde bulundurursak beklentilerimizi ona göre şekillendirebiliriz. Aşağıda güncel a101 25 Nisan  2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna göz atabilirsiniz, teşekkür ediyoruz.

A101  market, benzer mağazalar olan ŞOK ve BİM ile rekabet edebilmek için daha geniş yelpazede ve daha agresif zincir marketleşme ile arkasında Yıldız Holding yani Ülker grubu ile yola çıktı. Daha sonrasında Şok Marketlerinin satılması ile birlikte kimilerinde arkasında böyle bir güç olmadan devam edebilir mi şüphesi uyandırsa da yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. A101 market aktüel ürünleri ile Şok aktüel ürünleri ve BİM aktüel ürünlerini aratmamaya başlamıştır. Kaliteli ürünler ve bol çeşit ile haftalık aktüel ürünlere devam etmektedir. Markalaşma stratejisinin başında yapmış olduğu geniş yelpazede aktüel ürünler ve haftalık değişken ürünlerde indirimler ile satışlarına devam etmekte olan A101 marketler zinciri, gelecekte de adından söz ettireceğinin sinyalini vermektedir. Elton uydu alıcılı televizyon konusunda bir kaç kelime edeceksek eğer oldukça kaliteli bir ürün gibi gözüküyor.

Peki A101 25 Nisan 2019 aktüel kataloğunda nelerin yer alması bekleniyor? Bu haftanın aktüel ürün katoloğunda neler yer aldığını incelediğimizde gelecek haftanın aktüel ürünler kataloğunda neler yer alabilir, yada nelerin yer almayacağını bilip fikir sahibi olabilir, öngörebiliriz.

Mart ayının başlarında havaların da güzel gitmesi ile A101  aktüel ürünlerinde sinbo elektrikli ızgara ile karşılaşmaktayız. Kumsal marka tencere ve tava takımları ile mutfak eşyalarına giriş yapmakta olan A101 25 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu, Paşabahçe cam bardaklar, paşabahçe cam saklama kapları, Paşabahçe cam baharatlık ile cam ürünleri, çeşitli boylarda çelik saklama kapları içermektedir.

Dekoratif kırlent, temizlik için bezler, mob setleri ile evde lazım olabilecek bazı ürünlere de yer verilen A101 25 Nisan  2019 aktüel kataloğunda çocuklar da unutulmamış ve peluş oyuncaklar, Küçük metal arabalar ve bebekler için oyuncak bul tak kamyonu da yer almıştır. Her hafta mutlaka indirime girmekte olan çeşitli kişisel bakım ürünlerini de yine bu haftanın aktüel kataloğunda görmekteyiz. Evin 5 litre ayçiçek yağı 30,50 tl ile arka sayfanın üst kısmında büyük yer tutmuş,  25 tl ve üzeri alışveriş yapanlar için indirime giren ürünlerde ise Maret geleneksel fermente sucuk 20 tl’den 10 TL’ye inerek arka sayfada kendine yer bulmuştur.

25 Nisan  A101  Hafta Sonu Kataloğunu da 20 Mart 2019 haftanın katalogu ile beraber inceleyebilirsiniz.

25 Nisan 2019 A101 Aktüel yayınlandığı anda size ulaştıracağımızı unutmayın, takipte kalın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın