A101 Aktüel 20-23 Nisan 2019 İndirimli Ürünler Listesi

Artık sürekli olarak katalog yayınlayan A101 marketleri sizlere sürekli değişen ve ürün yelpazesini genişleten bir market sunuyor. Sürekli olarak aktüel yayınlamak mağazalardaki ürünlerin sürekli yenilenmesi ve indirimli ürün sayısının artması demek sizlerde yayınladığımız katalogları takip ederek indirimli ürün takibini en ön sıradan yakalayabilirsiniz. A101 aktüel 20-23 nisan 2019 arasında yayınladığı indirimli ürünleri sizlere tanıtacağız bu ürünlerden istediğiniz varsa sizlerde elinizi çabuk tutup marketlerde bitmeden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

A101 Aktüel İndirim Fırsatları

Sizlere bu haftanın göze çarpan ve öne çıkan ürünleri bir bir anlatıp özelliklerini listeleyeceğiz. A101 marketlerine gelen ürünlerin en büyük özelliği piyasadaki diğer benzer ürünlere göre oldukça ucuz olmasıdır. Ev ekonomisine katkı adına sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  sürekli indirimli ürünler listesini güncelleyen bu market zinciri yaptığınız alışverişlerde size daima ucuzluğu ve kaliteyi vaat ediyor. İlk bahsedeceğimiz ürün Kiwi marka çay seti olacak bu ürünün özellikleri ise ;

  • 1.8 Litre su ısıtma kapasitesi
  • Su ısıtıcı veya çay demleme olarak kullanabilme
  • Kablo sarma haznesi
  • 2 yıl firma garantisi

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürünün kullanımı da oldukça kolay 69.95 TL gibi fiyatıyla oldukça işe yarar gözüküyor. A101 aktüel 20-23 nisan 2019 kataloğunun bir diğer güzel ürünü ise Sinbo marka çift taraflı döküm tava , bu tavanın tasarımı oldukça güzel ve işe yarar bir ürün olarak gözüküyor. Bu tavanın özellikleri ise;

  • Sızdırmaz yedek silikon çanta
  • Çift taraflı kullanabilme
  • Granit kaplı iç ve dış düzey

Et yemeklerinizi bambaşka bir boyuta taşıyacak bu ürünle istediğiniz her yerde yemek pişirebileceksiniz. Granit kaplı olması sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek bir zararlı madde bulunmadığını gösteriyor. Tavanın kapalı olması sayesinde et yemeklerinizin lezzeti içinde kalacak ve buharıyla güzel ve yumuşak bir tada sahip olacaktır. Isının her yere eşit şekilde dağılacak olmasıda sizin yemeklerinizi kolayca pişirmenizi sağlayacaktır.

A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı Detaylı Liste

A101 aktüel 20-23 nisan 2019 kataloğunun diğer ürünleri ise mutfaklarınızı ve kahvaltılarınızı şenlendirecek şarküteri ürünlerini sizlere tanıtacağız. Danet marka dilimlenmiş piliç sucuk 8.45 gibi bir  fiyata marketinize geliyor. Ayrıca CP marka 1 kilogram piliç sosis 6.95 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
11 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın