A101 Aktüel 1 Kasım 2018 İndirimleri 8 Kasıma Kadar Devam Edecek

Kasım ayının ilk kataloğu olan 1 Kasım 2018 a101 kataloğunda bulunan ürünler bugün itibari ile marketlerde satışa başladı. Büyük talep gören ürünler bir çok mağazada ilk saatlerden tükenmiş olsada üzülmeyin. A101 online mağazasında aynı ürünleri bulabilirsiniz ve kargo ile bir kaç günde elinizde olan ürünleri almak çok daha kolay. Peki A101 1 Kasım 2018 Aktüel ürünlerinde neler var?

Kataloğun ilk sayfasında yer alan elektronik ürünler oldukça dikkat çekiyor. Toshiba marka 43″ televizyon orta düzey aileler için biraz pahalı denilecek bir fiyat olan 2.199 TL ile satışa sunulmuş. 109 ekran boyutuna göre uygun gözüksede son günlerdeki dolar artışının tamamen bitmediğini bize farklı bir dille gösteriyor gibi. A101 Aktüel 1 Kasım kataloğunda yer alan ilk ürün Toshiba Full HD Smart Led TV özellikleri bakımından alternatiflerine göre yüksek denilebilir. Aynı özelliklerde farklı bir markada daha ucuzunun bulunabilme imkanı pek yok diyebiliriz. Hi Level mobil cihazlar için uyumlu çift girişli 16 GB flash bellek 22,95 TL gibi uygun bir fiyat ile sunulması bir çok ihtiyacı olan kişinin ilgisini görecektir.

A101’DE BÜYÜK HONOR 9 LİTE İNDİRİMİ

Honor modelini tanımamız ilk olarak Türk Telekom cihaz kampanyaları tarafından olmuştu. Faturaya ek olarak sunulan taksitli ürün satışlarıyla özellikleri göz önünde tutularak alınan bu cihaz bir çok kişinin beğenisini almış ve sonrasında bir çok elektronik mağazalarda satışına başlanmıştı. Bir çok modeli yanına şimdi yine orta segment denilebilecek bir model olan Honor 9 Lite modelini inceleyelim.

Daha öncede A101 mağazalarında satışa sunulan ve Donanım Haber tarafından incelenen A101 Honor 9 Lite modelini video tanıtımınından teknik özelliklerini, tasarım ve performansını inceleyebilirsiniz.

Huawei alt markası olarak bilinen Honor ülkemizde son zamanlarda büyük oranda memnuniyet toplamış ve özellikle gençlere yönelik bir Akıllı telefon olarak tercih edilmektedir. Tasarımı ve performansı ile Samsung veya Apple gibi yüksek fiyatlı markaları alma gücü olmayan müşteriler için alternatif bir üründür. A101 1 Kasım 2018 ürünleri arasında yer alan Honor 9 Lite 1.499 TL ücret ile satın alabilirsiniz. Daha önceki geldiği dönemlerde 1.199 TL gibi fiyatlarla satışmıştı ama dolar kurunun artması tabiki fiyatları etkiledi ve henüz tam olarak elektronik ürünler eski fiyatlarına dönemedi. Yinede rakiplerine göre üstün performans sağlayacak bu ürünü cep telefonu ihtiyacı olacak olan müşteriler tercih edeceklerdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Kasımın ilk haftası indirime giren A101 1 Kasım 2018 Aktüel ürünleri 8 Kasım’a kadar devam edecek. Yeni katalog dönemine kadar en uygun fiyatlar ile alışverişinize devam edebilirsiniz.A101 Aktüel » 1 Kasım 2018 »0 126 kişi.

Bir cevap yazın