A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünleri Yayınlandı

Her hafta yeni ürünleri ile büyük indirimleri birleştiren yeni bir a101 8 Kasım 2018 aktüel kataloğu bekleniyor. Bu katalogda eklenecek olan ürünleri herkesten daha önce öğrenmek için bu sayfayı takip etmeyi unutmayın. Gelmesi muhtemel olan ürünler hakkında düşüncelerimizi ve sizinde düşüncelerinizi öğrenmek için oluşturulmuş bu sayfada katalogların eklenmesini beklerken bir önceki kataloğu inceleyebilirsiniz A101 8 Kasım Kataloğu en kısa zamanda yayınlanacaktır.

Güncel ürünler sizinle birleştirebilmemiz için sürekli olarak güncel kalmaya çalışıyoruz. Kısa süre önce başladığımız Aktüel10 ile aktüel ürün hizmetlerine daha fazla zaman ayırarak size en uygun fiyatlı ürünleri araştırarak sunmayı hedeflemekteyiz. Katalogları sadece gelen ürünleri listelemekle bırakmıyoruz aynı zamanda ürünlerin diğer alternatif e ticaret sitelerindeki satışını ve yorumlarınıda değerlendirerek size fikir sunmaya çalışıyoruz. A101 8 Kasım 2018 itibari ile gelecek olan ürünlerin resmi kataloğu en kısa zamanda yayınlanacaktır. Bu süre içinde size derlenen bir önceki kataloğu inceleyebilirsiniz.

Geleceğinden emin olduğumu tek ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki oda orta segment kategorisinde ve fiyatlarında olan televizyon. Hi Level marka olarak tahmin ettiğimiz televizyon daha önceki kataloglarda olduğu gibi 8 Kasım 101 Aktüel kataloğunda da 43″ modeli gelme ihtimali bulunmaktadır. Her hafta hiç boşluk vermeden sunulan cep telefonları aynı şekilde devam edebilir. Sürekli general mobile ve Honor modellerinden birisini satmakta olan A101 bu hafta samsung ürünü getirebilir.

Tablet veya Laptop beklentilerimiz devam etmesine rağmen A101 ürünleri arasında göremedik. Bir çok öğrenci veya ev hanımının beklentisi olan en azından tabletler her ev için veya kişisel kullanım için gereklilik haline gelmiştir. Bir ihtimal olarak belki a101 8 kasım katalogunda yer alabilir. Honor 9 Lite ile beklenen ilgiyi gören a101 indirimlerine devam edecek ve elektronik ürün indirimlerine odaklanacağını gösterdi. Aynı zamanda indirim kataloğunda olan ürünleri online olarak yeni açtıkları mağazada satışa sunan a101 ürün kalmama durumu ile yaşadığı sorunları ve ürün satışındaki limit kısıntısını kaldırmış oluyor. Mağazalarda ürünlerin kalmaması durumunda herkes online a101 mağazası üzerinden üye olarak e ticaret platformu üzerinden alışverişini yapabilir. Bu durum özellikle iş durumundan dolayı a101 sırası bekleyemeyenler için çok iyi bir haber oldu. A101 Aktüel en küçük ürünlerinden büyük elektronik ve mobilya ürünlerine kadar bir çok ürününü aynı anda online mağazasından satışa sunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Büyük elektronik indirimine hazır mısınız? A101 8 Kasım 2018 kataloğunda gelecek olan ürünleri tahmin edebiliyor musunuz? Çok yakında a101 marketlerinde yerini alacak 8 Kasım ürünlerini inceleyin.A101 Aktüel » 5 Kasım 2018 »0 106 kişi.

Bir cevap yazın