A101 29 Kasım Tarihinde Gelecek Aktüel Ürünleri

Kasım ayının son kataloğu olan A101 29 Kasım 2018 itibari ile satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin tümü belli oldu. Yine dolu dolu bir elektronik sayfası ile açılışı yapan A101 Samsgun Marka bir üst segment televizyon kataloğun zirvesinde, 4.499TL fiyatı ile bir çok kişiye göre yüksek fiyatta olsada kavisli ekran teknolojisi ile TV severler için büyük bir fırsat diyebiliriz.

Diğer A101 paylaşımları için tıklayın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni bir a101 fırsatları ile karşınızdayız, bir her hafta bir çok ürününü indirime sunarak müşterilerinin karşısına çıkan A101 şimdi 29 Kasım 2018 kataloğu ile karşınızda. 

- A101 29 KASIM 2018 - AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Yeni kataloğu bir çok kişinin beklediği elektronik ürünler ile açılışı yaptı bir çok kişinin oha diyeceği bir fiyat ile sunulan Samsung kavisli televizyon biraz abartı gibi gelsede alternatif ürünleri bu bakışı değiştirecektir. 849 TL ile Samsung Grand Prime Akıllı Cep telefonu ihtiyacı olan kişiler için güzel bir tercih olabilir. Aktüel ürünlerin her hafta sunduğu ürünler arasında bu hafta öne çıkanlardan biriside şüphesizki bu cep telefonu olacaktır. Doların artması ile her ne kadar ucuz ürün ve büyük indirimler yapsalarda A101 Aktüel ürünlerinde bile fiyatlar çok artmıştı. Ama artık bu ürün bu durumu değiştirecek ve haftalar belkide aylardır erteledikleri telefon yenilemeyi bu cep telefonu ile yapabilirler.

29 KASIM 2018 A101 KATALOĞUNDA ÖNE ÇIKANLAR

Bir diğer üründe kış ayının kapımızda olduğu dönemlerde vitamin ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir ve doğal meyve suyu evenler için A101 Sinbo Kollu Narenciye Sıkacağı ürünü olacaktır, çocuklar ve kendiniz için meyve deposu oluşturabileceğiniz bir ürün diyebiliriz.
  • Greyfurt,Portakal,Mandalina ve Limon gibi narenciyelerinin sıkılmasında kullanılır.
  • Özel açılı kremyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.
  • Az posa geçirmek üzere geliştirilmiş özel süzgeç sistemi.
  • Paslanmaz geniş hacimli sürahi.
  • Zemine tam olarak oturan kaymayı önleyen plastik taban.
  • Döküm gövde
  • sürahi ve süzgeç: 304 kalite paslanmaz çelik.
  • Kapasite: 50kg/saat
Son bir kaç haftadır karşımıza çıkan Atlas iş aletleri bu hatada A101 29 Kasım 2018 kataloğunda karşımıza çıkıyor. Atlas ECO K 620 Kırıcı Delici ürünü yüksek motor gücü ve darbe gücü ile özellikle insaat ve yapı ürünlerinde çok tercih edilecekler arasında yerini alıyor. 224 TL ücreti ile sunulan bu ürünü 29 kasımda a101'den satın alabilirsiniz. Bu tür ürünler A101'e belirli stoklarda geldiği için alabilmek için erken saatlerde gitmeyi unutmayın. Tabiki bitme ve kalmama durumlarında Online A101 üzerinden satın alabilirsiniz. Hatta tarihi beklemedende online olarak sipariş verebilirsiniz. Bir diğer atlas ürünleri arasında tercih edilecek biriside Çift Akülü vidalama sistemi bulunan elektrikli vidalama makinasıdır. 329 TL ile sunulan bu ürün profesyoneller için tercih edilebilir. Ev kullanımı için fiyat olarak bir çok kişiye fazla gelecektir.

A101 29 Kasım Tarihinde Gelecek Aktüel Ürünleri A101 Aktüel » 24 Kasım 2018 »0 7.373 kişi.
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın