A101 25 Ekim 2018 Kataloğu Yayınlandı

Ekim ayının sonuna yaklaşırken A101’in 25 Ekim itibari ile mağazasında satışa sunacağı ürünler belli oldu. Doların düşmesi ile elektronik ürünlerin fiyatlarınında düşüşe geçtiğini indirim kataloglarındaki elektronik ürünlerin artışından anlayabiliyoruz. Uzun zamandır A101 kataloğu içinde yer vermediği Hi-Level marka orta segment diyebileceğimiz bir ürüne anasayfada yer verilmiş. Duvara askı aparatı hediyeli olan model 43″ 109cm ekran genişliğine sahip. Dahili uydu alıcısı bulunan ve Vestel güvencesi ile sunulan televizyon 1.499 TL ile 25 Ekim 2018 A101 marketlerinde müşterileri ile buluşacak.

A101 MARKETLERDE 25 EKİM’DE GM8 FISATI

Kataloğun ilk göze çarpan ürünlerinden bir diğeride kalitesi ile son yıllarda isminden çok bahsettiren ve fiyatı ile bir çok orta segment kullanıcıların tercihi olmuş bir markanın yeni bir ürünü olan General Mobile GM8 ürünü var. 5,7″ IPS LCD ekranı ile büyük telefon tercihleri ve işlerini cep telefonu ekranlarından devam ettirmek zorunda kalan kişiler için büyük bir rahatlık sunuyor. 1.4 Ghz 8 çekirdekli işlemcisi ile bir çok uygulamada oyunda ve çalışmalarınızda rahatlık sağlayacaktır. Fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar içinde aynı zamanda 13MP ön ve 13MP arka kamerası ile profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz. 3 GB ram Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile son sürüm yenilikleri ilk siz yaşayabilirsiniz. 32 GB dahili hafızası ile cep telefonunuzu fotoğraf ve videolar ile bir depolama olarak kullanabilirsiniz.

Flash bellek ihtiyacı olan kişilerin dolar artışı nedeniyle satın almakta zorlandığı ve erteledikleri ihtiyaçlarını A101 25 Ekim 2018 tarihinden itibaren gerçekleştirebilirler, en uygun fiyatları ile 32GB smart usb bellekler 27,95 TL ile satışa sunuluyor.

OTG ve USB çift taraflı kullanıma elverişli olan Hi Level Usb bellekler bir çok telefonda kullanılabilmektedir. Eski model cep telefonları otg usb bellekleri desteklemiyor. Özellikle Samsung Cep telefonlarının bir çok modelinin desteklediği biliniyor. GM8 ve Flash belleği birlikte almak isteyen müşteriler için kısa bir bilgi olarak General Mobile veri ve şarj girişleri Samsung veya genelde kullanılan mini usb 2 kablolardan farklı. Bu nedenle iki ürünü alan müşteriler birlikte kullanamayacaklar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

A101 marketlerde 25 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak olan ürünler yayınlandı. Katalogda birbirinden sürpriz ürünler müşterileri bekliyor.A101 Aktüel » 24 Ekim 2018 »0 122 kişi.

Bir cevap yazın