A101 22 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

A101 yeni bir hafta ile karşımızda, A101 22 Kasım 2018 Perşembe indirimlerinde neler gelecek? Kasım aynın sonuna yaklaşırken sürpriz ürünler A101 raflarını süsleyecek.Önümüzdeki yeni bir perşembe ile A101'de neler olacağının merakı müşterileri sarmaya başladı. Sürpriz ürünleri elektronikten tutun ev eşyalarına kadar bir çok kişinin ve her ailenin ihtiyaçlarına uygun şekilde bir ekip tarafından düşünülerek şecilen bu kataloglarda bir yenisi daha A101 22 Kasım 2018 kataloğu karşınızda olmaya hazırlanıyor. Bir çok kişinin merakını kazanan ve nasıl ürünler ile karşımıza çıkacağı tamamen muamma olan ama kışa yakın bir dönemde olmamız nedeniyle kesinlikle kış ürünleri arasında olması beklenen bu kataloğu Aktüel10 ekibi olarak değerlendirdik. Bu katalog henüz yayınlanmadı ama kasım ayının bir önceki kataloğunda bulunan ürünleri incleyebilirsiniz.

A101 22 KASIM 2018'DE NELER BEKLENİYOR

Tabiki sadece belirli varsayımlar üzerine ilerlediğimiz yeni bir tahmin kataloğundan başka bir şey değil burası. Aslına bakarsanız son zamanlarda yaptığımız tahminlerde de pek başarılı olduğumuz söylenemez çünkü genellikle yeni kendine göre ürünleri seçen bir a101 ile karşı karşıyayız. Haftalardır kataloglarda beklenen Laptop veya tablet ürününün hiç gelmemesi yıllar boyunca haklı tahminlerimizi artık bir şüpheye soktu. Aynı şekilde 22 Kasım a101 aktüel ürünlerinde aynı şekilde olacağını tahmin etsekte bunu yazmak zorundayız sizde bilirsiniz. Umarım burayı okumuyorsunuzdur zaten büyük rezillik çıkar. A101'in son zamanlardaki tutumundan pek hoşlanmadığımızıda bildirmekte fayda var tabiki. Karşımıza her katalogda televizyon dayayan bir markete dönüşür oldu. Bir Toshiba bir Hi-Level derken bu standart sürekli aynı ürünler listesine birde Honor cep telefonlarını ekledi ve tam oldu diyebiliriz. Artık her katalogda yeni honorlar göreceğimizi söyleyebiliriz. Tabiki buna bizim yapabileceğimiz bir şey yok umarız bu katalogda bizi şaşırtarak bir laptop sunarlarda müşteriler memnun olur biz yanılmış oluruz. Büyük bir merak ile yeni katalog sayfalarının yayınlanmasını bekliyoruz. Bizimle birlikte bir çok A101 müşterisininde büyük beklentiler içinde A101 22 Kasım 2018 kataloğunu beklediğini biliyoruz. Elimizden geldiği kadar hızlı bir şekilde size sunmayı hedefliyoruz. Tabiki kataloglardan en kısa zamanda haberdar olmak için A101 kataloğu sayfamızı beğenebilirsiniz. Sizi rahatsız etmeden sadece kataloglar eklendiğinde paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz. Paylaşımlar için değil biz bilgilendirmek için varız...   Tüm A101 Aktüel kataloglarını görüntüleyin!.  

A101 22 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu A101 Aktüel » 19 Kasım 2018 »0 7.579 kişi.
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın