A101 21 Mart 2019 Kataloğu – 21 Mart Fırsatları

BİR SONRAKİ SAYFA İÇİN SAYFALARIN ÜZERİNE TIKLAYIN!

VEYA AŞAĞIDAKİ SAYFA NUMARALARINA TIKLAYIN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yeni ayın ikinci a101 kataloğu olarak müşterileri ile buluşacak olan ve ilgili tarih sonrasında satışa başlanacak bu ürünleri kaçırmayın. 2019 yılına girdiğimiz bu dönemde ürün yelpazesini iyice genişletmiş olan A101 bu kataloğundada müşterilerine büyük sürprizler hazırlıyor.

A101 yeni kataloğunu çıkarmaya hazırlanıyor, henüz A101 21 Mart kataloğu yayınlanmadı. En kısa zamanda yayınlanacak olan bu kataloğu beklerken bir önceki kataloğu inceleyebilirsiniz. Okulların açılma döneminde yine A101’in öğrenciler için hazırladığı özel kataloglardan birisi daha bekleniyor. Sizin için hazırlanan bu katalogları en kısa zamanda eklenecektir. A101 ürünleri eklenmeside beklenen bu katalog ürünlerini sizin kadar bizde merak ile bekliyoruz.

A101 21 Mart 2019 Neler Geliyor?

Yılın yeni katalogları ile karşımıza çıkan A101 yeni yılın 2. kataloğunu yayınlamaya hazırlanıyor. Aktüel10 olarak katalogları size en iyi şekilde ulaştırmanın yollarını arıyoruz.

Aralık ayının beklenen katalogları yayınlanmaya başladı, kış ayının yaklaşması nedeniyle tahminimiz üzerine olduğu gibi kışlık ürünler eklenmeye başlandı. Muya marka ayakkabıları kataloğun ilk sırasına görüyoruz.

Diğer dikkat çeken ürünlerden biriside şüphesiz ki Honor 7C cep telefonunun tekrar gelmesi oluyor. Aktüel ürünler arasında özellikle elektronik ürünleri son zamanlarda çok fazla görmeye başladık düşük segment ürünler yerine üst kalite tercih edilmesi bizi şaşırtıyor olsada A101 21 Mart 2019 Gelecek ürünler arasında Honor marka cep telefonu görmek bizi mutlu etti diyebiliriz.

Alternatif  markalara değer vermemiz gerekiyor, rekabeti tek bir markaya bıraktığımızda özgür bir şekilde fiyat artışı yapma lüksünü kendisinde görüyor ve gelişimi maddi gücü olduğu için rahatlıkla yapabiliyor. Arge çalışmalarında maddi kaynağı bulduğunda çok daha iyi işler başaracak bir çok markanın önü bu yüzden kapanıyor. Ama Huawei alt ürünü olan Honor gerek tasarım gerekse işletim sistemi performansı olarak çok iyi işler çıkarıyor diyebiliriz. Eğer Cep telefonu ihtiyacınız varsa kesinlikle A101 21 Mart Honor 7C Akıllı Cep Telefonunu tercih edebilirsiniz.

21 Mart A101 Televizyon Fırsatları

Her ne kadar fırsat başlığı atmak zorunda olsakta aslında bir çok kişinin yüksek bulacağı bir fiyat olduğunu söylememiz gerekli. 2.499 TL fiyatı ile Full HD 124 Ekran Toshiba televizyon 21 Mart 2019 A101 Kataloğu yerini aldı ve satışa sunulacağı tarihi bekliyor. Televizyon izlemeyi ve kaliteli ürünler kullanmayı seven müşteriler için büyük bir fırsat diyebiliriz ama standart derecede gerek olduğunu düşünen müşteriler için alternatifinide sundukları Hi-Level 32″ ekran boyutu ile zengin bir katalog olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle A101 sadece bir kitleye değil her bütçeye uygun ürünler getirdiğini ve bunu müşterilerine sunduğunu kanıtlamış oldu. Hi-Level televizyonun boyutu günümüze göre biraz küçük gibi gözükebilir ama 999TL ile alınabilecekler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Bir diğer ürün Fantom markası seçilmiş olan Elektrikli süpürge karşımıza çıkıyor, diğer kataloglarda da gördüğümüz Fantom son zamanlarda kalitesi ve fiyatıyla a101 kataloglarında çok fazla karşılaştığımız ürünler arasında. 279 TL fiyatı ile bir çok müşterinin ve ev hanımlarının tercihi olacak bir ürün gibi duruyor. A101 21 Mart 2019 ürünleri arasında yer alan bu ürünü mağazalarda satışa sunulduğunda erken saatlerde giderek satın alabilirsiniz. Şaşırtmayan ürünler olarakta Atlas hırdavat ürünlerini listeleyebiliriz sanırım. Flash bellek ve Harddisk gibi ürünleri ile küçük elektronik ürün ihtiyacı olan kişilere cevap veriyor.

. . .A101 Aktüel » 10 Mart 2019 »0 157 kişi.

Bir cevap yazın