A101 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu Bomba Fırsatlar ile Geliyor

 

Ev hanımlarının mutfak ihtiyaçları fazla olabiliyor saklama kapları gibi bir çok ürün her zaman lazım olabiliyor bu ürünleri her türlü ihtiyaçlarına kullanabiliyorlar. A101 Aktüel ürünler bu hafta buna özgü olarak güzel modellere sahip çeşitli farklı renklerde ve kaliteli tasarımlara sahip bir çok ürünü sizlerle buluşturuyor. Paşabahçe cam ürünleri konusunda bu haftaki katalog oldukça zengin her eve lazım olan puantiye desenli 7 parça su seti sizlerin yanıbaşınıza kadar geliyor. Rengarenk bardaklara sahip olan bu ürünün fiyatı 19.90 TL gibi oldukça ucuz görünüyor çoğu yerde bu fiyata 6 parça su bardağı almak bile mümkün değil ama A101 21 Mart 2019 Aktüel ürünleri sizlere eşsiz fırsatlar sunarak hem sürahi hemde bardaklarını oldukça ucuz bir fiyata getiriyor. Kapaklı cam kaplama seti 3’lü parça set olarak bu hafta mağazalardaki yerini alıyor 21.90 TL fiyatı olan bu ürünlerin kalitesi markasının Paşabahçe olmasında belli ülkemizde yıllardır cam üzerine bir çok üründe imzası bulunan bu şirket kalitesini hiç bozmadan hala üretime devam ediyor.

 

Bahar aylarının gelmesiyle haftasonlarını değerlendirecek planlar yapar hale geldik kimisi sıcak günlerde piknik için plan yapıyor kimisi ise balık tutmanın keyfini çıkarıyor. Aktüel ürünler bu hafta tamda sizin ihtiyacınız olan ürünleri sizlerle buluşturuyor. Sizlere hem deniz kenarında hemde ırmaklarda boy fark etmeksizin istediğiniz her balığı tutabileceğiniz olta seti getiriyor. Bu olta setinin içinde 300  cm uzunluğunda kaliteli bir kamış bulunuyor. Katlanabilen içinde birden fazla büyük gözü bulunan her türlü malzemenizi koyabileceğiniz ve saklayabileceğiniz bir balıkçı çantası bulunuyor. Ayrıca çapa , kurşun gibi en gerekli ihtiyaçlarınız hediye olarak bulunuyor. Kamışın fiyatı 39.90 TL ve her ihtiyacınızı saklayabileceğiniz balıkçı çantası 27.90 TL gibi oldukça ucuz bir fiyata satılıyor. Tam bir balıkçı kataloğu üzerine çalışılmış olan bu haftada ayrıca balıkçı yağmurluk bulunuyor  14.90 TL gibi bir fiyata satılan bu üründe ayrıca kapüşon bile bulunuyor.

Bu haftanın ürünleri sizleri oldukça şaşırtacak gelecek ürünler A101 mağazalarının yaptığı en büyük yenilikler olabilir. Şimdi oldukça moda olan elde taşınabilir hoparlör oldukça fazla kişinin sevdiği evinde arabasında bulundurduğu bir ürün binlerce çeşidi bulunan bu üründe buna doğal olarak kalite konusunda oldukça değişim gösterebiliyor. Fiyat olarak ise bir çok ürünün markalı markasız fark etmiyor  kalitesine veya ne kadar çok yüksek ses çıkardığına bakılıyor. Bu haftaki katalogda oldukça mükemmel bir tasarıma ve ses kalitesine sahip bir ürün sizlerle buluşacak. LG markasının kalitesine sahip bu taşınabilir hoparlör 89.00 TL gibi bir fiyata sahip oldukça şık bir tasarıma sahip ve güçlü bir ses kalitesi bulunuyor. Aux girişi bulunan ve şarj edilebilir olması çok iyi bir özellik çünkü çoğu taşınabilir hoparlör pil ile çalışıyor ve oldukça fazla masraf çıkartabiliyor. Led ışık aydınlatması ile karanlıkta kullanım imkanı sunuyor ve odanızı güzel bir şekilde aydınlatıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


A101 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu Bomba Fırsatlar ile Geliyor A101 Aktüel » 15 Mart 2019 »1 609 kişi.
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

One thought on “A101 21 Mart 2019 Aktüel Kataloğu Bomba Fırsatlar ile Geliyor