A101 20 Aralık 2018 Katalog Ürünleri Yayınladı

A101 Bomba ürünleri ile geliyor. Dolu dolu katalog A101 20 Aralık 2018 kataloğu karşınızda. İndirimleri kaçırmayın hemen a101 indirim ürünlerine bakın.

A101 son zamanlarda kataloglardaki doluluk oranı ile bizi şaşırtıyor. Özellikle elektronik ürünlere verdiği yoğunluğun yanında A101 20 Aralık kataloğunda Tablet bilgisayar eklemeside bizi çok şaşırttığını itiraf etmemiz gerekli. Aylardır bilgisayar veya tablet getirmeyen A101 sonunda belkide en kaliteli 2. kataloğu ile karşımızda.

A101 20 Aralık 2018‘de Gelecekler

  • Samsung J410F Cep Telefonu

Cep telefonu ile açılışı yapan 20 Aralık kataloğu bu sefer alt veya orta segmen markalar yerine Samsung tercih etmiş. Tabiki telefon modeli alt segment, 1.4Ghz 4 Çekirdekli bir işlemciye sahip olan cep telefonu 1Gb ram ile sunuluyor. Android 8.1 işletim sistemine sahip olan bu telefon üzerinde neden 1GB ram koyulur onu tam anlayamadık. Diğer markalarda olduğu gibi Samsung’da da işletim sistemi ve donanım gereksinimlerinin bir düzen üzerinde olması gerektiğini yeniliyoruz. 1 GB ram ile günümüzde çok güzel çalışacak bir cep telefonu yok. Katalog zirvesinde olan bir ürün olsada A101 20 Aralık kataloğunun bu ürünü vasat diyebiliriz ve kesinlikle 1.099 TL uygun bir fiyat gibi gözüksede değmez.

Diğer ürünleri arasında tabiki kataloglarının olmazsa olmazı Televizyonlar var. İnsan ister istemez soruyor gerçekten bu kadar televizyon alan var mı? Geçtiğimiz günlerde katalog sayfamız üzerine bir müşterinin her şubeye 1 ürün gönderildiğini söyleyerek şikayetçi olmuştu. Bunun ne kadar doğru bir idda olduğunu bilmesekte bu kadar çeşit koyulduğu zaman insan biraz düşünüyor. Acaba sadece çok gözükmesi için mi bu kadar ürün ekleniyor? A101 20 Aralık 2018 ürünleri’de bu şekilde şişiriliyor olabilir belirli sayılarda dağıtılan ürünleri kaçırmamak için sabah erkenden alışverişe başlayın.

Seg markanın son zamanlarda büyük işler başardığını biliyoruz. İşte kataloğun öne çıkan ürünlerinden birisi olarak sunabileceğimiz A++ sınıfı Bulaşık makinesi 999. TL fiyatı ile ilgi görecek bir ürün olarak düşündüğümüz bu bulaşık makinesini kredi kartı ile taksitli olarak satın alma şansınızda bulunuyor.  4 Programlı 12 Kişilik çamaşır yıkama kapasiteli bu ürüne bir göz atın.

İşte aylardır beklediğimiz ürünlerden birisi A101 20 Aralık 2018 kataloğu içerisinde yer alan bu ürün Lenova Tab8 Essential küçük boyutları ile orta segment diyebileceğimiz bir ürün. Yine 1 GB ram ile sunulan bu ürünün fiyatı 399TL  Doların artması ile bu ürünlerin fiyatlarının büyük oranda artması nedeniyle fiyatlar çok fazla oldu. Kişisel düşüncemiz olarak bu gibi fiyatlara bu özelliklerde bir tablet’in alınmasını önermiyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 Aralık 2018

Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın