A101 15 KASIM 2018 İNDİRİMİNDE NELER BEKLENİYOR?

Her hafta birbirinden sürpriz ürünleri ile karşımıza çıkan A101 bir sonraki kataloğu ile 15 Kasım 2018 ile karşımızda olacak. Bu Kasım ayının 3. Kataloğu olan ve indirimleri genellikle araç aksesuarlarına yönelik olacağını öngördüğümüz katalogda neler sunulacağını en kısa zamanda göreceğiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

A101 büyük indirimleri ile 15 Kasım 2018 tarihinde yine karşımızda. Sürpriz ürünleri her hafta aktüel günlerinde sunan A101 bu haftada bizi şaşırtacak gibi.A101 15 KASIM 2018 İNDİRİMİNDE NELER VAR?

Sizin için hazırladığımız yeni katalog sistemi ile mobil uyumluluk ile çok daha verimli bir çalışma yapabilirsiniz. Özellikle elektronik ürünlerin ön planda olacağı 15 Kasım a101 kataloğunda uzun zamandır beklediğimiz, gelmesi için yorumlar ve iletişim yolları ile bildirdiğimiz bilgisayar kategorisi ürünler bulunmaktadır. Ama yine de doların açtığı zarar kapanmadığı için yurtdışı kaynaklı olarak gelen bilgisayarları getirmek belki de bizim düşündüğümüz kadar mantıklı değildir.   Ürünlerin Türkiye’nin 8 bin mağazasına sunana A101 belirli bir limit altında ürün getirme şansı olmadığı için laptop getirmeyi belli ki hiç mantıklı bulmuyor. Yani tamam bekliyoruz 15 Kasımda bilgisayar gelsin laptop gelsin tablet gelsin diye ama buna kendimizde pek inanmıyoruz. Doların düşüşü devam etmeli ve laptop fiyatlarının en azından zemin fiyat olarak Bin lira civarını bulması gerek. Belki o zaman insanlarında alım gücü artabilir ve ürünler satılır. Aksi taktirde şu an için insanlar tablet almakta bile zorlandığı bu dönemlerde çok zor. Nehir Çatal Bıçak seti bekleyen ve özellikle çok çok yorumlarda gördüğümüz ürünü ele alırsak kontrol ettiğimiz mağazalarda tükenmemişti bile. İsteklere ve yorumlara bakıldığı zaman ilk aklımıza gelen gelen bütün ürünler geldiği gibi bitecek kapılarda kuyruk olacak falan sanıyoruz ama öyle olmuyor işte sizin düşündüğünüz gibi de olmuyor. İlk önce o ürünler gelecek, insanlar onu kurcalayacaklar bozacaklar sonra bu güzelmiş deyip almaya çalışacaklar. A101 15 Kasım 2018 tarihinde gelecek olan ürünlerde de öyle olacak. Hepimiz kendimize uygun olan ve işimize yarayacak olan ürünlerin gelmesini istiyoruz. Ucuz olsun, büyük fırsat olsun büyük indirimler ile alın ama hiç olmadığı kadar kaliteli olsun. Teknoloji ve insan yapısı ürünler henüz sizin hayal gücünüz kadar ilerlemedi. Sen rengini beğenmiyorsun diğeri bir başka şeyden şikayetçi. Bu insanlar sizin hanginizi memnun edecekler acaba merak ediyoruz.  

A101 Aktüel » 14 Kasım 2018 »0 148 kişi.

Bir cevap yazın