A101 13 Aralık 2018 Kataloğu

A101 13 Aralık 2018 Neler Geliyor?

Sürpriz ürünleri ile her hafta müşterilerine büyük indirimler sunan A101’in yeni bir kataloğu A101 13 Aralık 2018 yayınlanmayı bekliyor. En kısa zamanda sunulacak ürünleri bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Bu süre içerisinde bir önceki katalog ürünlerini ve A101 gelecek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yeni bir a101 kataloğu ile karşınızdayız, büyük indirimlerin habercisi olarak sunduğumuz ve sürekli daha iyisi için çalıştığımız bu kategoride büyük sonuçlar alıyoruz. İndirimleri size en sağlıklı ve en kaliteli görseller ile sunmaya özen gösterdiğimiz yeni kataloglardan yeni birisini daha arşivimize ekliyoruz. İşte karşınızda A101 13 Aralık 2018 indirim ürünleri kataloğu.

13 Aralık Kataloğunda Yine Toshiba Televizyon

Son bir kaç haftadır hiç bıkmadan ve usanmadan her hafta sunulan ve aşağı yukarı aynı özelliklerde olan Toshiba marka televizyonlardan bir tanesi daha bekleniyor. A101 geçen hafta bir farklılık yaparak üst segmente ek olarak ucuz sayılabilecek Hi Level marka televizyonun 999 TL’lik bir ürününü eklemişti. Bu nedenle katalog zenginliğini artırmış ve bir çok kişiye daha ihtiyacını uygun fiyatlara karşılama imkanı sunmuştu. Yeni katalog olan A101 13 Aralık kataloğu da aynısının yapılması beklenmiyor çünkü müşteri artık kendisini tekrarlayan bir A101 görmekten sıkıldı bunun yerine daha profesyonel ve daha çok ürün ile karşımıza çıkan bir a101 özledik.

Farklı Bir A101 13 Aralık 2018 Kataloğu Görmek istiyoruz

Sürekli olarak usb bellek indirimleri ile karşımıza çıkan kataloglardan daha farklı şekilde öne çıkacak ürünlerini daha arka plana alan bir markete dönüştü diyebiliriz. Asıl kullanıcı ve müşteri kitlesinin kadın ve ev hanımı ağırlıklı olduğunu sanırım arada sırada unutuyor. Kış ürünlerinin gelmesini haftalardır bekliyor muhtemelen A101 13 Aralıkta gelecek ürünler arasında da olamayacak zaten. Sürekli aynı şeylerin olduğu yerlerde bizde haliyle size katalog tanıtımı yapmakta zorlanıyoruz. Kendimize sorduğumuz sorulara kendimiz cevap veremez olduk. Geçen haftanın ürünleri arasında belkide heh tamam işte bu çok iyi oldu dediğimiz tek ürün Honor 7C cep telefonunun tekrar gelmesi olmuş olabilir. A101 13 Aralık 2018 ürünleri arasında buna eş değer bir telefon görebilirsek çok daha güzel olabilir. Ama gidipte yine Grand Prime sunulursa tabiki daha önce olduğu gibi alanıda olmayacaktır.

A101 13 Aralık Gelecek Ürünler Tahminleri

Ve yine değinmek istediğim bir konu var, uzun zamandır diz üstü bilgisayar veya tablet gelmiyor. Bunun nedenini ilk başlarda dolara bağlamıştık ama ne yazıkki diğer ürünlerde sorun olmamış belliki bilgisayar ürünlerine karşı farklı bir tutum olduğu şüphesiz bir şekilde. 13 Aralık A101 neler geliyor sorusuna bu nedenler ile hiç bir şekilde net cevap verilememektedir. 13 aralık orta bir katalog olarak sunuluyor olsada öncesi ve sonrasında gelecek ürünlerden neler geleceği tam olarak tahmin edilemiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Beklenen indirim kataloğu A101 13 Aralık 2018 tarihinde gelecek ürünler. Birbirinden sürpriz ürünleri ile kış ayında içinizi ısıtacak bir katalog geliyor.A101 Aktüel » 4 Aralık 2018 »0 126 kişi.

Bir cevap yazın