A101 12-15 Nisan 2019 Gelecek Ürünler Listesi

A101 marketleri yayınladıkları aktüellerle her zaman zirveyi hedefliyor. İndirimli fırsatlar konusunda öncü olan bu market zinciri sizlere her zaman kaliteli ve fırsat indirimi içeren ürünleri sunmaya özen gösteriyor. Yaptıkları indirimler ve mağazalarına getirdikleri elektronik eşya , kişisel bakım setleri ve gıda ürünleri gibi işimize oldukça yarayan ve vazgeçemediğimiz ürünleri bizlere sunuyor. A101 12-15 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlayan ürünler ile bu hedeflerini yine gerçekleştirdiler.

A101 Aktüel Yeni Kataloğu Yayınlandı

Küçük ev eşyaları isterseniz bu hafta aktüel ürünler kataloğu tam size göre evinizin her zaman ihtiyacı olabilecek yeni evlenen ya da ev ziyaretlerinde küçük ev hediyeleri konusunda sizlere yardımcı olabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunmuş vaziyette bu ürünlerin ayrıca sizin evinizde tam olarak isteyebileceğiniz parçalar olma olasılığı oldukça yüksek gözüküyor. A101 12-15 Nisan 2019 tarihlerinde evinizin ihtiyacı bir çok ürün kataloğa giriyor.

Öncelik olarak emaye desenli kızartma tavası kesinlikle tavsiye edilebilecek bir ürün evimizde kızartma tavası yoksa eğer her yeri yağ yapabiliyoruz. Fritöz kullansak bile onuda bir zamandan temizleyemeyecek durumda bulabiliyoruz ayrıca sağlık açısından yağını sürekli değiştirmek zorunda kalabiliyoruz  ama bu kızartma tavalarının en büyük özelliği 2 parça olması bir tava ve birde teli bulunan bu aktüel ürünü hafifliği ve kolay kullanımı ile kesinlikle işe yarar olacağını gösteriyor. Tavanın ince yapısı ile kolay yağ kızdırması ve teli bulunması içine attığınız patatesleri tek bir seferde etrafa yağ sıçratmadan alabilecek olmanız oldukça kolaylık sağlayacaktır.

A101 İndirimli Fırsat Ürünleri

Bu haftanın göze çarpan ürünleri arasında oldukça dikkat çeken eskiden beri telekomünikasyon alanında hizmet veren bir marka olan Alcatelin yeni çıkardığı 2003G tuşlu cep telefonu sizlere uzun pil ömrü vaat ediyor. Şık ve metalik tasarımı ve ayrıca büyük ekrana sahip olması dolayısıyla oldukça iş görebilecek bir telefon olarak duruyor. A101 12-15 Nisan 2019 kataloğunun bir diğer fırsat ürünü ise IBM şirketinin yan firması olan Lenovo’nun yeni çıkardığı android işletim sistemine sahip olan 7 inç ekranlı tabletidir.  399.00 TL gibi bir fiyatı bulunan bu ürünün özellikleri çift kameraya sahip olması , 8 gb depolama alanı olması ve 2 yıl firma garantisine sahip olmasıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bir cevap yazın