A101 1 Kasım 2018 Aktüel Ürünleri Yayınlandı

Sürpriz ürünleri ile A101 1 Kasım 2018 Kataloğu yayınlandı, henüz sadece 4 sayfası sunulmuş olsada bu ürünler bile müşterilerini heyecanlandırmayı başarıyor. Özellikle Honor 9 Lite Akıllı Cep Telefonu cep telefonu ihtiyacı olan kişilerin tercihleri arasında olacaktır. Daha detaylı şekilde inceleyeceğimiz Honor 9 Lite ürün özelliklerini haberin devamında bulabilirsiniz. Toshiba 43″ Full Smart Led TV geçen haftalarda sunulan Hi-Level marka televizyonun özelliklerine benzerlik gösteriyor. Fiyat farkı Toshiba markasından kaynaklandığını düşünüyor olsakta muhtemelen daha gelişmiş özellikleri vardır. Kataloğun en önce çıkan ürünleri olan Cep Telefonu ve Televizyonu 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren A101 Marketlerinden satın alabilirsiniz.

A101’DE BÜYÜK HONOR 9 LİTE İNDİRİMİ

Honor modelini tanımamız ilk olarak Türk Telekom cihaz kampanyaları tarafından olmuştu. Faturaya ek olarak sunulan taksitli ürün satışlarıyla özellikleri göz önünde tutularak alınan bu cihaz bir çok kişinin beğenisini almış ve sonrasında bir çok elektronik mağazalarda satışına başlanmıştı. Bir çok modeli yanına şimdi yine orta segment denilebilecek bir model olan Honor 9 Lite modelini inceleyelim.

Daha öncede A101 mağazalarında satışa sunulan ve Donanım Haber tarafından incelenen A101 Honor 9 Lite modelini video tanıtımınından teknik özelliklerini, tasarım ve performansını inceleyebilirsiniz.

Huawei alt markası olarak bilinen Honor ülkemizde son zamanlarda büyük oranda memnuniyet toplamış ve özellikle gençlere yönelik bir Akıllı telefon olarak tercih edilmektedir. Tasarımı ve performansı ile Samsung veya Apple gibi yüksek fiyatlı markaları alma gücü olmayan müşteriler için alternatif bir üründür. A101 1 Kasım 2018 ürünleri arasında yer alan Honor 9 Lite 1.499 TL ücret ile satın alabilirsiniz. Daha önceki geldiği dönemlerde 1.199 TL gibi fiyatlarla satışmıştı ama dolar kurunun artması tabiki fiyatları etkiledi ve henüz tam olarak elektronik ürünler eski fiyatlarına dönemedi. Yinede rakiplerine göre üstün performans sağlayacak bu ürünü cep telefonu ihtiyacı olacak olan müşteriler tercih edeceklerdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

A101 1 Kasım 2018 indirim ürünleri yayınlandı. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile bu haftada sürpriz ürünleri ile müşterilerin ilgisini çekiyor.A101 1 Kasım 2018 Aktüel Ürünleri Yayınlandı A101 Aktüel » 31 Ekim 2018 »0 6.386 kişi.
Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın