1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye kuvvetli bir kasırgaya hazırlanıyor

Türkiye’nin Marmara ve Ege bölgesinde etkili olması beklenen tropik fırtına için geri sayım başladı. Pazar gününe kadar etkisini kaybetmesi beklenen kasırganın, Yunanistan’da etkisini kaybetmediği taktirde Türkiye’de çok etki bırakacak bir yıkıma sebep olabileceği söyleniyor.

Teknolojik aygıtlardan uzak durma zamanı geldi!

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok yabancı marka teknoloji içerikli ürünlerine büyük zam yaptı. Dolar kurunu fırsat bilen bazı yerli markalar ise yine fahiş zamlar yaptılar. Vatandaş bu sebeple teknolojik aygıtların elini ve kolunu çekti ama halen yerli firmalardan bir umut kampanyalar bekliyor.

Uber Türkiye yasallaşma sürecinde fatura dönemine geçti

Uber Türkiye’nin yasallaşma süreci resmen başladı. Kasım ayında mahkemeye hazırlık mı yapılıyor bilemiyoruz ama artık e-fatura döneminin resmen başladığını bildirmek istiyoruz. İsteyene de istemeyene de artık fatura kesilecek ve Uber böylece vergisini ödemiş olacak.

Yapım şirketlerinin haftalık reyting kavgası sert başladı

Reyting rekoru kıran diziler artık çoğaldı ve bunun üzerine yapım şirketlerinin dizilerinde yaptığı psikolojik oyunlar izleyicinin ilgisini çekti. İzleyiciler artık diziyi izlerken çok fazla şaşırıyor ve ‘yok artık’ diyor. Bunun sonucunda diziye daha fazla bağlanmış bulunuyor.

Balkanlardan gelen soğuk havalar yurda giriş yapıyor

Balkanlardan gelen soğuk hava ile birlikte çok soğuk günlerin bizlerini beklediği uzmanlar söyledi. Karadeniz ve birçok yüksek bölgemizde soğukluklar ayakları sızlatmaya başladı. Soğuklardan etkilenmemek için hemen sizde kışlıklarınızı dolaptan çıkarın ve giyime hazır bir hale getirin.

Sabiha Gökçen’e ilgi tavan yapacak! Hazırlık yapıldı

Sabiha Gökçen havalimanına olan ilginin 29 Ekim tarihinden sonra, yani yeni havalimanı açıldıktan sonra tavan yapması bekleniyor. Dünyanın en büyük havalimanı olacak 3. havalimanının açılışıyla birlikte vatandaşın Pendik’te bulunan Sabiha Gökçen’i kullanması bekleniyor.

Apple Türkiye yeni iPhone modellerine fiyat biçemiyor

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları tanıtılırken ve daha öncesinde Türkiye’den zam haberi geldi. Apple Türkiye’nin yeni modelleri ne zaman satışa çıkaracağı bilinmiyor ama tahmini Türkiye fiyatlarının maksimum 16 bin TL olacağı söyleniyor.

Binlerce liralık salon üyelikleri hatırlanmaya başlandı

Türkiye’nin neredeyse her yerinde artık lüks spor salonları var. Aylık üyelik almayan spor salonlarına binlerce lira veren ve yaz başlamadan bırakan binlerce insan geri dönüş yapmaya başladı. Detayları ve para verilip alınan spor salonu üyeliklerindeki her şeyden bu haberimizde bahsediyoruz.

1/212