1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türk savunma sanayisine uçan sürü bombaları geliyor

Türk savunma sanayisinde yeni bir silah için proje başlatıldı. Drone denilen sürücüsüz hava araçları ile silah geliştiriliyor. Silahın amacı ise hedefe gönderilen bombalı yüzlerce Drone ile kesin olarak hedefi imha etmek olacak. Bombalı Drone sürüleri hedefe odaklanarak kendilerini imha edecekler.

Youtube Türkiye tam anlamıyla içerik çöplüğe döndü

Youtube Türkiye son 1 yılda yaşanan gelişmelerden dolayı içerik çöplüğüne döndü. Birçok ataletli girişimci içerik üretmek yerine, zaten yüklü içerikleri tekrar video haline getirince Youtube artık keyifli bir olmamaya başladı. Youtube’da kullanıcısı sayısı Türkiye için konuşacak olursak hızla azalıyor.

Apple düşük fiyata sahip MacBook için kolları sıvadı

Apple’ın satış politikasında yine bir değişiklik oldu. Gelen haberlere göre Eylül ayında Apple Park’ta yapılması planlanan etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında çok uygun bir fiyata MacBook modeli tanıtılacak. Ucuz ve yeni MacBook yüz tanıma sistemi ile gelecek.

Sigara içenler dikkat! Spor sizi erken öldürebilir

Sigara içen insanların erken yaşta öldüğünü biliyoruz ama birde spor yaparken sigara içen tiplerin olduğunu söylemek istiyoruz. Sağlıklı olmak için spora giden ve çıkışta bir sigara yakan modellerin çok daha erken yaşta öldüğünü bu haberimizde söyledik.

ABD başkanı Trump boş tehditler savurmaya devam ediyor

Türkiye’nin askeri başarısından rahatsız olan birçok ülkenin bize karşı cephe alması bizi şaşırtan bir durum olmamıştı. Ülkemizde elçilik yada lafta meslekler ile casusluk yapan birçok ajan MİT operasyonları ile yakalanıyor. Bunlardan birisi olan Amerikan vatandaşı Brunson sebebiyle Amerika ile Türkiye arasında soğuk bir dönem başladı.

İstanbul’dan trafik çilesi çekmeden çıkmak mümkün!

İstanbul’da trafik çilesi bitmezken özel tatillerde çıkış noktalarında tam anlamıyla sürücüler işkence çekiyor. Güneşin direk arabanın içini yaktığı trafikte kalmak ölüme bile sebep olabiliyor. Trafik olmadan mega şehirden çıkmak için en iyi yöntemi bu haberimizde açıklıyoruz.

Apple Music para kazanmak için yapılmamış!

Dünyaca ünlü bir uygulama olan Apple Music oldukça tartışmalı bir olaya konu oldu. Tim Cook’un açıklamasına göre Apple Music kar amacı olmayan bir uygulamaymış ve para kazanmak için yapılmamış! Tim Cook açıklamaları ve araştırmalarımıza dayalı analizleri bu haberimizde ele aldık.